Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Simson: valitsuses on varumehed

2 min lugemist
Kadri Simson FOTO: Erik Prozes / Postimees

Keskerakonna aseesimehe ja partei riigikogu saadikurühma esimehe Kadri Simsoni (38) hinnangul on Reformierakonna juhitavasse värskesse kolmikliitu saadetud n-ö varumehed ja pädevamad inimesed ootavad oma võimalust uues valitsuses.

Tellijale Tellijale

Viimane kuu on olnud Eesti poliitikas pingeline ja sündmusterohke. Kui nüüd saime vastuse küsimusele, milline on uus valitsus, siis teine oluline küsimus on alles ja selleks on Edgar Savisaar. Kas teil on värsket infot, milline on Keskerakonna esimehe tervis?

Nagu Edgar Savisaare lähedased on öelnud, tuleb talle nüüd aega anda. Ta on tõepoolest näitamas paranemise märke, aga endiselt intensiivravis. Me soovime anda talle aega, mis paranemiseks kulub. Ilmselt mõned kuud, kui mitte kauem, peab ta veel tegelema eelkõige oma tervisega.

09.04.2015 11.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto