Sisukord
Korvpall
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria

2 min lugemist
Rain Veideman (palliga) piirdus Minski vastu kaheksa punktiga. FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Kalev/Cramo hooaeg Ühisliigas on olnud muinasjutuline, aga play-off’i unistuse täitumist peavad mängijad ja treenerid veel pisut ootama. Eilne 88:89 kaotus võõrsil Minski Tsmokile tähendas, et Riia VEFil ja Astanal on veel teoreetiline võimalus kalevlasi edestada, aga võtmed on ikkagi Eesti esiklubi käes.

Tellijale Tellijale

Hooaja vältel on Kalev/Cramo saavutanud kadestamisväärse enesekindluse ja tasavägistes mängudes on tegutsetud apteekri täpsusega. 13 võidust koguni üheksa on saadud kuni seitsmepunktilise vahega, kusjuures nimekirja ei mahu 75:65 võit Samara Krasnõje Krõlja üle, mis teeniti lisaajal. Nappe kaotusi Kalevil enne eilset sisuliselt polnud – ainus tööõnnetus juhtus novembris koduväljakul mängus Astanaga, kui lõppseisuks märgiti 63:65.

Kahjuks polnud eile selle meeldiva statistikaga midagi peale hakata, sest suurest kaotusseisust välja tulnuna jäid külalised lõpuhetkedel kaitses pehmeks ja nii ei päästnud Kalevit ka 33 punkti toonud Scott Machado imevisked. Seisul 86:89 ja 5,8 sekundit enne lõppu jäi kalevlastele viimane rünnak, kuid Machado kolmene läks mööda. Armands Škele sai küll ründelauapalli, kuid ajanappuse tõttu ei suutnud ta enam kaugviset üritada ja piirdus kahe punktiga.

09.04.2015 11.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto