Sisukord
Välismajandus
Postimees
14.04.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tallinna ja Naissaare vahet hakkab sõitma aurik Palju õnne Assoni pantvangistamise üks võtmefiguur oli Aleksandr Borodai Saadikuühenduse looja Martin Helme pages riigikogu ruumist Välisriikide küberluure Eesti vastu on püsiv ja sihipärane Haigla sai tipptehnoloogiaga operatsioonitoad Riigikogu komisjonid valisid endale esimehed Kremli meedia otsib Eestis oma võimalust Tartu avavangla saab esimesed elanikud Eesti lühiuudised Ilves sattus kriitika alla Male Islamiühenduste Eesti-külastuste arv on mitmekordistunud Mälumäng Vene töösturite juht piirilepetest: praegu on avatud võimaluste aken Majandus Majanduse lühiuudised Eelarve niipea tasakaalu ei jõua Kreeka analüütikud Postimehele: abipaketid pole Kreeka majandust toetanud Välismaa «Külma sõja jäänuk» on jätkuvalt aktuaalne teema Välismaa lühiuudised NATO idaserv on asunud kaitsekulutusi suurendama, lääs kärbib edasi Arvamus Kajar Lember: alustame Piirissaare asemel Toompealt Kõva sõna Triin Tammert: blogijad ja eetika Juhtkiri: leida sõpru, mitte vaenlasi Lugeja kiri: raiskamine igal pool Lugeja kiri: «Kännukuke kool» Postimees 1911. aastal: viis minutit, mis abielus tähtsad on Viljar Veede: kuidas tervist rahaks teha? Urmas Paet: Eesti-Vene piirilepete jõustumine suurendaks selgust ja turvatunnet Kultuur Suri saksa kirjanduse suurkuju Günter Grass Sport Spordi lühiuudised Uskumatu vollefinaal Pärnus Tänak: Argentinaks me ei testi, rõhk on uuel autol Kuusmaa: meie parem füüsis pääses maksvusele Kättemaksuvõimalus ning rahaga süsteemi vastu Tartu Poeet salvestas kõik piiblipsalmid Lume alt välja sulanud unistuste kroonika Tammistu perekeskus täidab varsti terve häärberi Linnavolinik ärgitab Kivisilda taastama Avavanglas algab täna töö Üheksa inimest põgenesid sõja eest ühe mootorrattaga Tudengitiim esindab Eestit rahvusvahelisel ärivõistlusel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kreeka analüütikud Postimehele: abipaketid pole Kreeka majandust toetanud

3 min lugemist
Kreeka ökonomist Dimitri Tsagaris FOTO: Marge Tubalkain

Pärast viit aastat abipakettide andmist on võlausaldajad suutnud aidata peamiselt iseennast, sõnasid Kreeka majandusanalüütikud. Abipaketid on nende arvates surunud Kreeka majanduse omamoodi langusspiraali.

Tellijale Tellijale

Viis aastat tagasi sai Kreeka esimese päästepaketi ning kolm aastat tagasi teise. Kuigi Postimehega vestelnud kaks sealset ökonomisti olid paljudes asjades eri meelt, leidsid mõlemad, et võlausaldajad keskenduvad liialt raha tagasisaamisele.

«Nad on suutnud ainult toetada oma panku ning näidata, et saavad olukorraga kuidagi hakkama, neil on olukorra üle kontroll. Aga lõppude lõpuks pole nad midagi lahendanud,» ütles maksu- ja rahandusnõustamist pakkuva firma FAO Economicsi omanik ja tegevjuht Dimitri Tsagaris.

13.04.2015 15.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto