Sisukord
Tänane leht
Postimees
14.04.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Tallinna ja Naissaare vahet hakkab sõitma aurik Palju õnne Assoni pantvangistamise üks võtmefiguur oli Aleksandr Borodai Saadikuühenduse looja Martin Helme pages riigikogu ruumist Välisriikide küberluure Eesti vastu on püsiv ja sihipärane Haigla sai tipptehnoloogiaga operatsioonitoad Riigikogu komisjonid valisid endale esimehed Kremli meedia otsib Eestis oma võimalust Tartu avavangla saab esimesed elanikud Eesti lühiuudised Ilves sattus kriitika alla Male Islamiühenduste Eesti-külastuste arv on mitmekordistunud Mälumäng Majandus Majanduse lühiuudised Eelarve niipea tasakaalu ei jõua Kreeka analüütikud Postimehele: abipaketid pole Kreeka majandust toetanud Välismaa «Külma sõja jäänuk» on jätkuvalt aktuaalne teema Välismaa lühiuudised NATO idaserv on asunud kaitsekulutusi suurendama, lääs kärbib edasi Arvamus Kajar Lember: alustame Piirissaare asemel Toompealt Kõva sõna Triin Tammert: blogijad ja eetika Juhtkiri: leida sõpru, mitte vaenlasi Lugeja kiri: raiskamine igal pool Lugeja kiri: «Kännukuke kool» Postimees 1911. aastal: viis minutit, mis abielus tähtsad on Viljar Veede: kuidas tervist rahaks teha? Urmas Paet: Eesti-Vene piirilepete jõustumine suurendaks selgust ja turvatunnet Kultuur Suri saksa kirjanduse suurkuju Günter Grass Sport Spordi lühiuudised Uskumatu vollefinaal Pärnus Tänak: Argentinaks me ei testi, rõhk on uuel autol Kuusmaa: meie parem füüsis pääses maksvusele Kättemaksuvõimalus ning rahaga süsteemi vastu Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vallandamise vaidlustanud vene õpetaja kaotas kohtus

2 min lugemist

Pärnu maakohus leidis, et linna ainukese venekeelse lasteaia vene õpetaja vallandamisega kedagi ebaõiglaselt ei koheldud ning eesti keele nõue emakeelena oli õigustatud.

Tellijale

«Siin oli kaks põhjust. Esimene see, et kuna õpetajal ei õnnestunud keeleeksamit enne tähtaega sooritada, siis kohus luges, et sellisel juhul on töölepingu lõpetamine kehtiv,» rääkis vallandatud õpetaja advokaat Jelizaveta Rastorgujeva.

Kohus leidis, et kuus kuud oli piisav aeg eesti keele B2-taseme eksami sooritamiseks, mistõttu oli vallandamine 2014. aasta kevadel põhjendatud. Teine põhjus, miks kohtunik endise lasteaiaõpetaja hagi Pärnu linna vastu rahuldamata jättis, oli seotud kohustusega pakkuda asemele teist tööd.

13.04.2015 15.04.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto