Sisukord
Välismaa
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Venemaa loob sillapead Euroopa kõhu all

6 min lugemist
Putini plakatitega serblased mullu oktoobris Belgradis toimunud sõjaväeparaadil. FOTO: SCANPIX

Mõni päev pärast Venemaa presidendi Vladimir Putini mullu detsembri alguses peetud kõnet, milles ta korraga nii eitas kui õigustas Ukraina-vastast agressiooni ning võrdles Krimmi sakraalset tähendust Venemaa jaoks Templimäega, ilmus Saksa väljaandes Die Welt am Sonntag intervjuu Angela Merkeliga.

Saksa kantsler märkis, et lisaks Ukrainale loob Kreml takistusi Euroopa Liidule lähenemisel ka Gruusiale ja Moldovale ning Balkani poolsaare lääneosa riikidele. «Venemaa püüab osa Lääne-Balkani riike majanduslikult ja poliitiliselt sõltuvaks muuta,» ütles Merkel. 

Tellijale

«Saksa valitsus on mures Vene presidendi Vladimir Putini püüdluste pärast suurendada oma mõju Balkanil. Tema peatamine võib aga osutuda keeruliseks,» märkis novembris Saksa nädalakiri Der Spiegel välisministeeriumi salajasele analüüsile tuginedes. «Putin on valmis edendama Vene huvisid naabruskonnas majanduslikult, poliitiliselt ja vajadusel ka sõjaliselt. Läänel pole selle vastu palju pakkuda,» resümeeris väljaanne.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto