Sisukord
Autosport
Tänane leht

Kisub tüliks või on Rosberg lõplikult murdunud mees?

3 min lugemist
Lewis Hamilton (esiplaanil) on seni tiimikaaslase Nico Rosbergi jätnud selgelt enda varju. FOTO: SCANPIX

Pühapäeval Hiinas toimunud vormel-1 etapi järel kiskus suurfavoriidi Mercedese leeris tüliks. Tiimi poolt on mõista antud, et vajaduse korral võivad nad tulevikus Lewis Hamiltoni ja Nico Rosbergi vägikaikaveosse sekkuda, aga midagi on siiski juba paika pandud või on hoopis oodata senisest veelgi tõsisemat heitlust.

Tellijale Tellijale

Praeguses olukorras saab Rosberg leppida oma positsiooniga ehk olla kahekordsest maailmameistrist meeskonnakaslase kõrval tiimi teine viiul või anda talle vastulöök ja tõmmata kahe mehe vastasseisus tuurid taas üles, kuna Hamilton ei kavatse tiimikaaslasele midagi loovutada. Seejuures andis ta juba mõista, et vähemalt vaimselt on ta oma tiimikaaslasest nagunii tugevam.

Mulluse hooaja kahe parema mehe jõudude vahekorras on toimunud pärast eelmise aasta Belgia etappi selge nihe Hamiltoni kasuks. Toonasel etapil põrkasid mehed rajal kokku ja kuigi kummalegi kohtunikud karistust ei määranud, tembeldas Mercedese meeskond patuoinaks Rosbergi. Seejärel on peetud koos tänavuse aastaga kümme etappi ning omavahelistes duellides on seis 9:1 Hamiltoni kasuks.

14.04.2015 16.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto