Sisukord
Arhiiv
Tänane leht
16.04.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Horoskoop Mälumäng Male Külarahvas võitleb kõrgepingeliini vastu Tagakülg Palo lubab suuri muudatusi Kohus mõistis lapse sandistanud mehe pikaks ajaks vangi Pärnumaal hukkus kokkupõrkes kaks inimest Täna algab Tartus kevadet kuulutav Maamess Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Nüüd on see käes — hoiuseintressid langesid nullini Välismaa Hiinlased õigustavad olukorda Tiibetis Eksperdid naasid Ukraina õnnetuspaigale viimseid ohvreid otsima Välismaa lühiuudised Arvamus Kõva sõna Indrek Kuus: osta Tesla ja ära mölise! Juhtkiri: Saue vald, enamasti ohutu* Postimees 1911. aastal: rotid pandi kirikuvande alla Päeva karikatuur Uno Schultz: pakkuda istet Rootsi moodi ehk mõrane ühiskond Edward Lucas: leebe läbipaistvus ei vaigista Venemaa paranoiat Erkka Jaakkola: (varjatud) lobitööst Eestis ja Euroopas Kultuur Lühipõnevikud «Distants» ja «Kaastundeavaldus» Postimees Kinos Peep Puks 75 – mis siis!? Sport Spordi lühiuudised Kalev lõpetas põhiturniiri kaotusega Pärnu mängis taas Tarva kaunilt üle Avastarti ootaval neljasüstal on vaid üks võimalus Horvaatia sõdalane ja Sloveenia imeväravavaht Tarbija Kassi puhul loeb armsus Tartu Autor teeb oma lugejast autori Rongireisijatel tuleb suvel ka bussiga sõita Koolitants jõuab nädalavahetusel Emajõelinna Aivar Riisalu: olen Tartu volikogus nn aknaalune Tänavakunst ulatub festivalil mitmesse kohta Loomade varjupaik pani välja annetuskasti Nurgakivisse müüriti rahva soovid Tosin pildikest Vladimir Šokmani elust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kassi puhul loeb armsus

3 min lugemist
Piret Kalmus ja Hendrik Kuusk naudivad elu šoti lontkõrvalise kassi Jesse seltsis ning vastupidi. FOTO: Sander Ilvest

Kass on igas kodus mõnus kaaslane – olgu siis tegu mõne peene tõukassi või päris tavalise segaverelise kiisuga. Välimuselt ja iseloomult on kassid siiski üsna erinevad, nii et kaht ühesugust isendit ei kohta.

Tellijale Tellijale

Kassitõuge on palju – populaarsetest pärsia ja siiami kassidest sabatu manulini ja karvutu kanada sfinksini. Lisaks välistele erinevustele on tõuti erinevad ka kasside iseloom ja temperament. Siiami kass on tuntud kui väga häälekas ja ekstravertne, pärsia kass aga on üldiselt rahulikum ja harjub paremini toaeluga.

Endale koju kassi valides võiks lugeda selleteemalisi raamatuid ja külastada kassinäitusi. Seal avaneb võimalus rääkida tõugude iseärasustest tõuaretajate ja kassiomanikega.

15.04.2015 17.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto