Sisukord
Uudised
Tänane leht
16.04.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Horoskoop Mälumäng Male Külarahvas võitleb kõrgepingeliini vastu Tagakülg Palo lubab suuri muudatusi Kohus mõistis lapse sandistanud mehe pikaks ajaks vangi Pärnumaal hukkus kokkupõrkes kaks inimest Täna algab Tartus kevadet kuulutav Maamess Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Nüüd on see käes — hoiuseintressid langesid nullini Välismaa Hiinlased õigustavad olukorda Tiibetis Eksperdid naasid Ukraina õnnetuspaigale viimseid ohvreid otsima Välismaa lühiuudised Arvamus Kõva sõna Indrek Kuus: osta Tesla ja ära mölise! Juhtkiri: Saue vald, enamasti ohutu* Postimees 1911. aastal: rotid pandi kirikuvande alla Päeva karikatuur Uno Schultz: pakkuda istet Rootsi moodi ehk mõrane ühiskond Edward Lucas: leebe läbipaistvus ei vaigista Venemaa paranoiat Erkka Jaakkola: (varjatud) lobitööst Eestis ja Euroopas Kultuur Lühipõnevikud «Distants» ja «Kaastundeavaldus» Postimees Kinos Peep Puks 75 – mis siis!? Sport Spordi lühiuudised Kalev lõpetas põhiturniiri kaotusega Pärnu mängis taas Tarva kaunilt üle Avastarti ootaval neljasüstal on vaid üks võimalus Horvaatia sõdalane ja Sloveenia imeväravavaht Tarbija Kassi puhul loeb armsus Tartu Autor teeb oma lugejast autori Rongireisijatel tuleb suvel ka bussiga sõita Koolitants jõuab nädalavahetusel Emajõelinna Aivar Riisalu: olen Tartu volikogus nn aknaalune Tänavakunst ulatub festivalil mitmesse kohta Loomade varjupaik pani välja annetuskasti Nurgakivisse müüriti rahva soovid Tosin pildikest Vladimir Šokmani elust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nüüd on see käes — hoiuseintressid langesid nullini

2 min lugemist
FOTO: Pm

Kui keegi soovib oma sääste hoiustada näiteks SEBs ja läheb selleks panga kodulehele, näeb ta, et ükski intressimäär ei ole üle nulli. Kõigi kuni kolmeaastase tähtajaga eurohoiuste intress on null protsenti. Intressi ei maksa pank ka siis, kui soovitakse hoiustada Rootsi kroone.

Tellijale Tellijale

Olukorra teeb irooniliseks juuresolev märkus: «Avades hoiuse internetipangas, on eurohoiuse intressimäär kõrgem.»

«Euroopa Keskpanga meetmed elustamaks Euroopa majandust pärast majanduskriisi on viinud olukorrani, kus raha hind ehk baasintressid on viidud peaaegu nulli. Ülimadalad baasintressid tähendavad ka, et pankade hoiuseintressid on ülimadalad,» põhjendas nullintressi SEB juhatuse liige Eerika Vaikmäe-Koit.

15.04.2015 17.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto