R, 31.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rongireisijatel tuleb suvel ka bussiga sõita

Vilja Kohler
, reporter
Rongireisijatel tuleb suvel ka bussiga sõita
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Elroni uued sõiduplaanid hakkavad kehtima pühapäeval, 31. mail. Suvine raudteeremont toob veel muutusi.
Elroni uued sõiduplaanid hakkavad kehtima pühapäeval, 31. mail. Suvine raudteeremont toob veel muutusi. Foto: Margus Ansu

Elroni rongidega Tartu-Tallinna ja Tartu-Jõgeva vahet sõitjatel tuleb mai lõpust oma reisid kohandada uue sõiduplaaniga ning suvest hilissügiseni arvestada pikema sõiduajaga.

Reisirongiliiklust korraldava Elroni uus sõiduplaan hakkab kehtima pühapäeval, 31. mail. Järgmisest päevast, 1. juunist võetakse sõiduplaanist maha tööpäeviti kell 17.08 Tartust Jõgevale ja kell 18.13 Jõgevalt Tartusse sõitev rong.

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul lisati tööpäevade õhtuti Tartu-Jõgeva ja Jõgeva-Tartu rongid sõiduplaani kohalike omavalitsuste soovil teenindamaks Tartus töötavaid inimesi, keda on paraku liiga vähe: tavaliselt on kahe vaguniga rongi 105 istekohast Tartu-Jõgeva reisil täidetud kuni 20 kohta ning Jõgeva-Tartu reisil pool sellest.

Märksõnad
Tagasi üles