Sisukord
Tartu
Tänane leht
16.04.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Horoskoop Mälumäng Male Külarahvas võitleb kõrgepingeliini vastu Tagakülg Palo lubab suuri muudatusi Kohus mõistis lapse sandistanud mehe pikaks ajaks vangi Pärnumaal hukkus kokkupõrkes kaks inimest Täna algab Tartus kevadet kuulutav Maamess Eesti lühiuudised Majandus Majanduse lühiuudised Nüüd on see käes — hoiuseintressid langesid nullini Välismaa Hiinlased õigustavad olukorda Tiibetis Eksperdid naasid Ukraina õnnetuspaigale viimseid ohvreid otsima Välismaa lühiuudised Arvamus Kõva sõna Indrek Kuus: osta Tesla ja ära mölise! Juhtkiri: Saue vald, enamasti ohutu* Postimees 1911. aastal: rotid pandi kirikuvande alla Päeva karikatuur Uno Schultz: pakkuda istet Rootsi moodi ehk mõrane ühiskond Edward Lucas: leebe läbipaistvus ei vaigista Venemaa paranoiat Erkka Jaakkola: (varjatud) lobitööst Eestis ja Euroopas Kultuur Lühipõnevikud «Distants» ja «Kaastundeavaldus» Postimees Kinos Peep Puks 75 – mis siis!? Sport Spordi lühiuudised Kalev lõpetas põhiturniiri kaotusega Pärnu mängis taas Tarva kaunilt üle Avastarti ootaval neljasüstal on vaid üks võimalus Horvaatia sõdalane ja Sloveenia imeväravavaht Tarbija Kassi puhul loeb armsus Tartu Autor teeb oma lugejast autori Rongireisijatel tuleb suvel ka bussiga sõita Koolitants jõuab nädalavahetusel Emajõelinna Aivar Riisalu: olen Tartu volikogus nn aknaalune Tänavakunst ulatub festivalil mitmesse kohta Loomade varjupaik pani välja annetuskasti Nurgakivisse müüriti rahva soovid Tosin pildikest Vladimir Šokmani elust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänavakunst ulatub festivalil mitmesse kohta

1 min lugemist

Tänavakunstifestival Stencibility tuleb seekord kuuendat korda ning teeb eelolevast esmaspäevast seinu värviliseks ja pakub kultuuriprogrammi nüüd juba kolmes kohas – Tartu kõrval Rakveres ja Pukas.

Tellijale Tellijale

Stencibility korraldajate teatel on kavas avaldada austust aktiivsetele kohalikele tänavakunstnikele ja näidata piiritaguste külaliste töid, rääkida olulistel teemadel ning lisada linnatänavaile vürtsi.

Tartus on kõik 24. aprillil oodatud Arhiivi (Vanemuise 19) näituse «Tallinna grafiti» avamisele ja peole ning 26. aprillil festivalipäevale, kus teiste hulgas kõneleb sotsioloog ja kunstiajaloolane Peter Bengtsen (Rootsi), tuleb debatt tänavakunsti kaduvuse ja säilitamise teemal ning vaadatakse filmi «Berlin Kidz», mis on Saksamaal keelatud. Kavas on muudki.

15.04.2015 17.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto