T, 5.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Dagmar Lamp: unustatud õppetunnid

Dagmar Lamp
, ajakirja Hello! toimetaja
Dagmar Lamp: unustatud õppetunnid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Dagmar Lamp
Dagmar Lamp Foto: Mihkel Maripuu ja Margus Ansu

Triin Tammert kirjutas 14. aprillil Postimehes oma murest, et blogijad kirjutavad kallutatud tekste, saavad seejuures sageli majanduslikku kasu tasuta testimiseks saadetud toodete näol ja kõige selle juures on kõik need lugejate eest varjatud kokkulepped blogijate ja turundajate vahel kohati rohkem kui kahtlased. Tema ettepanek oli luua blogijate eetikakoodeks, mis aitaks nii blogijatel, lugejatel kui ka teistel täpsemini aduda, mis maailm see blogimaailm on.

Idee pole iseenesest uus – täpselt sama mõtet väljendasin oma oma blogis (daki.tahvel.info) juba 2008. aastal. Samas, sellest on möödas ligi kümme aastat ja ikka pole midagi muutunud. Mis veel hullem, peale on kasvanud uus põlvkond noori blogijaid, kes kas olid skandaalse 2007. blogiaasta ajal kas liiga noored, et seda mäletada, või on unustanud kõik tol korral saadud õppetunnid.

Tagasi üles