Sisukord
Uudised
Tänane leht
21.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert 2104esikas Tagakülg Visiiditasu maksmata jätnutega tegeleb inkassofirma Tartu linnal pole raha ERMi juurde tee rajamiseks Eesti lühiuudised Vaktsineerituid on Eestis üha vähem Tartus nõuti kanepi tarvitamise lubamist Vaktsineerituid on soovituslikust tasemest vähem Kohvrit süüdistatakse ka relva salakaubaveos ja piiri ületamises Keskerakonna muutuste aeg – ühe partei kaks nägu Intervjuu: Jürgen Ligi näeb hariduses kokkuhoiukohti Majandus Majanduse lühiuudised Pohjola Eesti juht: Soome ettevõtted on väga heas seisus Välismaa Välismaa lühiuudised Keeleoskajate statistikat saab tõlgendada mitmeti Iiri keelt reklaamiv koomik õppis selle selgeks täiskasvanuna Iiri keele eestkõneleja loodab abi ELilt Arvamus Eesti arstiteadusüliõpilaste selts: murekoht Eesti meditsiinis on ületöötamine Juhtkiri: tühjad kohad tribüünil Marti Aavik: miljuneer Postimees 1928. aastal: ministeeriumide korraldamine ja põhiseadus Ene Pajula: mammid poliitikast masenduses Jüri Vendik: Vene võidusõgedus ja võiduhullustus Jüri Laurson: aktsiiside tõus pidurdab majandust Ahto Lobjakas: Soome vaatas endasse Kultuur Margarita ja Wolandi intellektuaalne duell Ugala teater kolib puidutöökotta Sport Spordi lühiuudised Tõeline kapten tõi Putini sõpradele karika Avo Keele võlusõnad Howard Frier lisaajal saadud võidust: nõudsin mängijatelt agressiivsust Imemehest vastuoluliseks meheks – käes on tõestamise aeg Tallinn Kompostihunniku hais nurjab vanaprouade kepikõnni Tarbija Sony esitles uut tipptelefoni Nutiseadmed abiks lapselegi Tartu Kanepijutt meelitas Tartu kesklinna hulga kirjut rahvast Ülikoolilinn meeldis saksa õpetlasele Seakatk jõudis Tartumaale Jazzkaare kontsertidel avaneb uusi maailmu Linnaliinid pikenevad lähivaldadesse Tartumaa meeste äpp teeb poeskäimise lihtsamaks Kliinikum annab võlgnikele juuni alguseni armuaega Režissöör Margus Paju: «Supilinna salaseltsile» võiks filmida järje Osatäitja Arabella Antons: ma lausa nutsin, kui kõik läbi sai Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pohjola Eesti juht: Soome ettevõtted on väga heas seisus

5 min lugemist
Pohjola panga Eesti üksuse juht Hannes Kaadu rääkis, et Soome võttis kriisi ajal laenu ja nüüd on Soomel rohkem laene kui kunagi varem. FOTO: Sander Ilvest

Eestis sündinud, aga Soomes hariduse saanud ja seni seal töötanud Pohjola panga Eesti üksuse juhi Hannes Kaadu sõnul on Soome ettevõtted väga heas seisus. Soome majanduse peamisteks probleemideks on tema sõnul avaliku sektori liigsuur osakaal ning see, et asjad liiguvad Soomes liiga aeglaselt.

Tellijale Tellijale

-Danske Banki peaökonomist Pasi Kuoppamäki on öelnud, et Soome jaoks on praegu kõige kehvem aeg viimase 150 aasta jooksul, kehvem isegi kui oli sõja ajal. Kas asi on tõesti nii hull?

Ma küll ei ütleks, et see nii hull on. Probleem on pigem selles, et avalikus sektoris liiguvad asjad väga aeglaselt ning maailmas toimuv majanduskriis on kehva aega pikendanud. Eesti majandus on natukene kiirem – kui tuleb mingi kriis, siis läheb meil väga kehvasti, aga taastumine on ka väga kiire. Soomes on tsüklid väga pikad.

20.04.2015 22.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto