Sisukord
Talisport
Postimees
21.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert 2104esikas Tagakülg Visiiditasu maksmata jätnutega tegeleb inkassofirma Tartu linnal pole raha ERMi juurde tee rajamiseks Eesti lühiuudised Vaktsineerituid on Eestis üha vähem Tartus nõuti kanepi tarvitamise lubamist Vaktsineerituid on soovituslikust tasemest vähem Kohvrit süüdistatakse ka relva salakaubaveos ja piiri ületamises Keskerakonna muutuste aeg – ühe partei kaks nägu Intervjuu: Jürgen Ligi näeb hariduses kokkuhoiukohti Majandus Majanduse lühiuudised Pohjola Eesti juht: Soome ettevõtted on väga heas seisus Välismaa Välismaa lühiuudised Keeleoskajate statistikat saab tõlgendada mitmeti Iiri keelt reklaamiv koomik õppis selle selgeks täiskasvanuna Iiri keele eestkõneleja loodab abi ELilt Arvamus Eesti arstiteadusüliõpilaste selts: murekoht Eesti meditsiinis on ületöötamine Juhtkiri: tühjad kohad tribüünil Marti Aavik: miljuneer Postimees 1928. aastal: ministeeriumide korraldamine ja põhiseadus Ene Pajula: mammid poliitikast masenduses Jüri Vendik: Vene võidusõgedus ja võiduhullustus Jüri Laurson: aktsiiside tõus pidurdab majandust Ahto Lobjakas: Soome vaatas endasse Kultuur Margarita ja Wolandi intellektuaalne duell Ugala teater kolib puidutöökotta Sport Spordi lühiuudised Tõeline kapten tõi Putini sõpradele karika Avo Keele võlusõnad Howard Frier lisaajal saadud võidust: nõudsin mängijatelt agressiivsust Imemehest vastuoluliseks meheks – käes on tõestamise aeg Tallinn Kompostihunniku hais nurjab vanaprouade kepikõnni Tarbija Sony esitles uut tipptelefoni Nutiseadmed abiks lapselegi Tartu Kanepijutt meelitas Tartu kesklinna hulga kirjut rahvast Ülikoolilinn meeldis saksa õpetlasele Seakatk jõudis Tartumaale Jazzkaare kontsertidel avaneb uusi maailmu Linnaliinid pikenevad lähivaldadesse Tartumaa meeste äpp teeb poeskäimise lihtsamaks Kliinikum annab võlgnikele juuni alguseni armuaega Režissöör Margus Paju: «Supilinna salaseltsile» võiks filmida järje Osatäitja Arabella Antons: ma lausa nutsin, kui kõik läbi sai Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tõeline kapten tõi Putini sõpradele karika

3 min lugemist
Ilja Kovaltšuk KHLi meistrikarikaga. FOTO: SCANPIX

Üks Venemaa spordi superstaare Ilja Kovaltšuk tõstab hiigelsuure Juri Gagarini nimelise karika kätele ja huilgab vaimustusest, tema habetunud nägu väljendab siirast rõõmu – selle karika pärast jättis ta pooleli karjääri NHLis ning katkestas hiigelsummad taganud lepingu. Vaieldamatult oli just tema üks Peterburi SKA hokimeeskonna võidu peamisi sepistajaid. Seljataha jäi hooaeg, kus talle jagus kriitikat, tagasilööke, koos meeskonnaga fiasko piiril kõõlumist, aga ka ilusaid väravaid, suuri tagasitulekuid ja kõige tipuks võite ja karikat!

Tellijale Tellijale

See oli Kovaltšuki karjääri parim hooaeg, kirjutas Venemaa meedia Peterburi meeskonna kapteni kohta. Spetsialistid räägivad justkui ühest suust, et Kovaltšuk on tõeline kapten, mees, kes veab enda järel kogu meeskonda, liider nii väljakul kui ka riietusruumis. Mida olulisem mäng, seda paremini ta tegutseb. Pühapäeval tõi Kovaltšuk koos oma kaaslastega Peterburi selle, millest oli sealmail unistatud juba pikki aastaid.

Kovaltšuk on löönud MMi finaalis kuldse värava, kuid kuni pühapäevani polnud ta klubi tasandil võitnud sama hästi kui mitte midagi. NHLis veedetud 11 hooaja jooksul jõudis ta vaid korra Stanley karika finaalini, kuid sealgi tuli kaotus. Ka mullune hooaeg KHLis ei pakkunud midagi suurt. Nüüd on maailma tugevuselt teise hokiliiga võitjakarikas pea kohale tõstetud ning Venemaa meedia sahistab juba sellest, et Kovaltšuk naaseb ilmselt ookeani taha.

20.04.2015 22.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto