K, 6.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ugala teater kolib puidutöökotta

Ugala teater kolib puidutöökotta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Marko Saarm / Sakala

Viljandi teatri Ugala pere hülgab oma senise asukoha ja kolib linna serva, Pargi tänaval politseimaja kõrval asuvasse AS Dan-Est Timberi puidutöökotta. Ümber ei asuta siiski igaveseks – kõigest aastaks, mille jooksul teatrimajas põhjalik remont tehakse.

Eile tutvustasid Ugala juhid teatrirahvale nende ajutist kodu. Juba on teada seegi, mis lavastus teatri ajutises kodus esimesena lavale jõuab – Oskar Lutsu ainetel valmiv «Kapsapea », millele kirjutab teatri loominguline juht Ott Aardam (pildil esiplaanil mustas mantlis, temast vasakul teatri juht Kristiina Alliksaar ning valguse- ja videoala juht Kristjan Suits) ümber teise loo. Lavastuse tööpealkiri on «Making of «Kapsapea»». See esietendub 19. septembril ja sellega avatakse ühtlasi teatri uus hooaeg.

Aga enne uue hooaja avamist tahab teater linnavalitsusega kokku leppida, kuidas Viljandi bussiliikluse graafik niimoodi ümber sättida, et inimesed mugavalt teatrisse ja hiljem taas südalinna pääseks.

Märksõnad
Tagasi üles