Sisukord
Arter
Postimees
25.04.2015
Eesti Kallis ravim tõmbab ligi Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pealinna politsei on kõrgendatud valmisolekus Saar jääb lubadustes tagasihoidlikuks EKRE hoidub Madisoni skandaali kommenteerimast Eesti lühiuudised lk 4 Kahuriliha Kapsapeade allee Otse: Lennart Meri konverents keskendub julgeolekuohtudele Teistsugused noored nautisid muusikat Lõunasöök ja ravimid eakatele koju kätte Majandus Kahuriliha Välismaa Euroopa annab Vahemerel põgenike päästmiseks raha juurde Põgenik: smugeldajad ei ole inimesed Armeenia mälestas genotsiidi ohvreid Välismaa lühiuudised Pitspesu müüki Soomes ei keelata Arvamus Postimees 1929. aastal: kuidas loodi kaitseväe vanim üksus Peeter Langovitsi tagasivaade: Comex, Westman, West End Pub Kullamasin Päeva karikatuur Kapsapeade allee Kahuriliha Pitspesu müüki Soomes ei keelata Priit Pullerits: kindlalt vasakule! Juhtkiri: valikus on õigus või jõud Marti Aaviku essee: hirmus, punane, raamat Jelena Skulskaja: inimene aktsendiga Kultuur French touch elab Nali edasijõudnutele Väike petekas Kosmosevallutus Kolm venda Saar jääb lubadustes tagasihoidlikuks Euroopa haldjas Luulehetk — hetk luules Õnnepalu nõustumise raamat Korraga köitev ja mõtlemapanev Sport Tänak kaotas ratta ja katkestas Spordi lühiuudised Kullamasin Just sai hoo üles, kui ongi lõpp käes Tarvale avavaatuses hämmastav võit Guardiola asub kukutama endist tööandjat Real pääses kodusele finaalturniirile, Olympiacos lülitas Barcelona välja viimasel sekundil Tallinn Pealinna politsei on kõrgendatud valmisolekus Teistsugused noored nautisid muusikat Tarbija Kahe aastaga 80 peret Kallis ravim tõmbab ligi Kopso pere leidis maal oma päriselu AK Kolm venda Nali edasijõudnutele Euroopa haldjas Kosmosevallutus Armeenlaste genotsiid Eesti on sõnadega kokkuhoidlik Lühikursus Rootsi roimakirjandusest Kevadised trendid kinnisvaraturul Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Marti Aaviku essee: hirmus, punane, raamat Arter Armastust otsima! Tänage sõnumitoojat Horoskoop Susan Luitsalu: enne Facebooki ajaarvamist Ruta Arumäe: mulle meeldib oma elu ise juhtida Parem amet kui peaministril Kõik grillima! Start salatihooajale Emajõelinna väikeste kohvikute võlu Toome kevadvärvid tuppa! Proovi sel kevadel pastelle Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tänage sõnumitoojat

2 min lugemist
Triin Tammert. FOTO: Erik Prozes

Väga ausad ja otsekohesed inimesed ei ole alati väga armastatud. Kellele ikka meeldib, kui ta apsudele ja nõrkustele ere valgusvihk suunatakse? Palju toredam on kõndida edasi-tagasi austajate ja imetlejate spaleeri vahel ning kuulata ovatsioone. Ainult et… kiitus ja võidud innustavad mingi piirini, sealt edasi teevad mõnikord hoopis laisaks, samas kui konstruktiivne kriitika sunnib endasse vaatama ja arenema.

Tellijale

Tõelist inimlikku suurust ja vaimset küpsust näitab see, kui inimene (või erakond või riik) suudab kritiseerija mudaga viskamise asemel talle aitäh öelda. Sest meie seas on tõesti inimesi, kellel ongi lihtsalt sisemine sund öelda tõtt, lootuses, et asjad muutuvad paremaks. Tehes seda ilma isikliku raha- või kuulsusejanuta, pigem riskides oma tulevikuga.

Ja neil inimestel võib, aga ei pruugi olla õigus – mõnikord on tõesti asi ütlejas endas. Aga terav rünnak ütleja vastu kinnitab pigem seda, et ta ütles välja valusa ja väga paikapidava tõe. Sest kui see ei oleks tõde, võiks selle peale ju rõõmsalt naerda ja kinnitada, et kõik toimib parimal võimalikul viisil ja et igaks juhuks mõeldakse veel läbi, et ehk on tõesti veel paremaid viise.

24.04.2015 27.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto