N, 2.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Inimese röövinud kurjategijad lõhkusid neli autot

Uwe Gnadenteich
, reporter
Inimese röövinud kurjategijad lõhkusid neli autot
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Männiku teel rammis Audi vähemalt nelja parkivat sõidukit.
Männiku teel rammis Audi vähemalt nelja parkivat sõidukit. Foto: Martin Ilustrumm

Ööl vastu eilset sai politsei info, et Tallinnas on võetud vabadus 29-aastastelt mehelt, kes sõidutati auto pakiruumis Männiku karjääride juurde, kus talle tungiti kallale. Mehel õnnestus abi kutsuda ja hiljem põgeneda.

Politsei sai teate võimalikust vabadusevõtmisest nii seda pealt näinud inimestelt kui ka kannatanult endalt. Korrakaitsjad asusid kannatanut otsima ja erinevate vihjete alusel kontrolliti Männiku ümbrust, kust kannatanu ka leiti.

«Patrull pidas sündmuskoha läheduses kahtlustatavatena kinni 36- ja 32-aastase mehe ning viis nad asjaolude väljaselgitamiseks jaoskonda. Samuti andsid nad meedikute hoole alla mehe, kelle vastu oli kasutatud vägivalda ning võetud vabadus. Hetkel on teada, et kannatanu vigastused ei ole rasked ning pärast esmaabi saamist ta haiglaravi ei vajanud,» ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrich.

Märksõnad
Tagasi üles