Sisukord
Kultuur
Postimees
25.04.2015
Eesti Kallis ravim tõmbab ligi Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Pealinna politsei on kõrgendatud valmisolekus Saar jääb lubadustes tagasihoidlikuks EKRE hoidub Madisoni skandaali kommenteerimast Eesti lühiuudised lk 4 Kahuriliha Kapsapeade allee Otse: Lennart Meri konverents keskendub julgeolekuohtudele Teistsugused noored nautisid muusikat Lõunasöök ja ravimid eakatele koju kätte Majandus Kahuriliha Välismaa Euroopa annab Vahemerel põgenike päästmiseks raha juurde Põgenik: smugeldajad ei ole inimesed Armeenia mälestas genotsiidi ohvreid Välismaa lühiuudised Pitspesu müüki Soomes ei keelata Arvamus Postimees 1929. aastal: kuidas loodi kaitseväe vanim üksus Peeter Langovitsi tagasivaade: Comex, Westman, West End Pub Kullamasin Päeva karikatuur Kapsapeade allee Kahuriliha Pitspesu müüki Soomes ei keelata Priit Pullerits: kindlalt vasakule! Juhtkiri: valikus on õigus või jõud Marti Aaviku essee: hirmus, punane, raamat Jelena Skulskaja: inimene aktsendiga Kultuur French touch elab Nali edasijõudnutele Väike petekas Kosmosevallutus Kolm venda Saar jääb lubadustes tagasihoidlikuks Euroopa haldjas Luulehetk — hetk luules Õnnepalu nõustumise raamat Korraga köitev ja mõtlemapanev Sport Tänak kaotas ratta ja katkestas Spordi lühiuudised Kullamasin Just sai hoo üles, kui ongi lõpp käes Tarvale avavaatuses hämmastav võit Guardiola asub kukutama endist tööandjat Real pääses kodusele finaalturniirile, Olympiacos lülitas Barcelona välja viimasel sekundil Tallinn Pealinna politsei on kõrgendatud valmisolekus Teistsugused noored nautisid muusikat Tarbija Kahe aastaga 80 peret Kallis ravim tõmbab ligi Kopso pere leidis maal oma päriselu AK Kolm venda Nali edasijõudnutele Euroopa haldjas Kosmosevallutus Armeenlaste genotsiid Eesti on sõnadega kokkuhoidlik Lühikursus Rootsi roimakirjandusest Kevadised trendid kinnisvaraturul Viimane veerg Teeme rahval tuju paremaks Marti Aaviku essee: hirmus, punane, raamat Arter Armastust otsima! Tänage sõnumitoojat Horoskoop Susan Luitsalu: enne Facebooki ajaarvamist Ruta Arumäe: mulle meeldib oma elu ise juhtida Parem amet kui peaministril Kõik grillima! Start salatihooajale Emajõelinna väikeste kohvikute võlu Toome kevadvärvid tuppa! Proovi sel kevadel pastelle Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Korraga köitev ja mõtlemapanev

2 min lugemist
Calia Read «Haruta mind lahti» FOTO: Raamat

Lugeja romaani külge naelutamine ei ole kerge töö, kuid psühholoogilise põneviku «Haruta mind lahti» autor Calia Read tundub seda oskust tõeliselt hästi valdavat. Nii et kohe alguses tuleks hoiatada: kui plaanid selle raamatu kätte võtta, siis arvesta, et selle käest panemine saab olema ülimalt keeruline. Mina ei suutnud seda enne paarisaja lehekülje läbilugemist ja ka siis oli see väga raske.

Tellijale

Lugu sellest, kuidas noor tütarlaps Naomi on ühtäkki lukustatud hullumajja ja lugeja ei tea, miks, on tõeliselt haarav. Selles on kõik, mida heast raamatust oodata: kuum armulugu, kuritegu, psühholoogilised raskused, tõeline armastus ja üllatavad pöörded. Kui suur osa põnevikest kipub jääma pinnapealseks ja keskendub vaid põnevale süžeele, siis Read on suutnud lugu jutustades avada ka tegelasi ja nende raskusi.

Naomi hullumajja sattumise lugu hargneb lahti läbi tema meenutuste ja kõrvalepõigete paari kuu tagusesse aega. Tal tekib särisevalt kuum armulugu, mille kirjeldus ja käik toob kananaha tõenäoliselt pea iga naisterahva ihule. See on üliintensiivne ja kuum. Samal ajal aga meenutab ta, kuidas kõik sai alguse Lanchaniga, kellesse ta armus juba 12-aastaselt, kuid kes siiani teda hullumajas külastab ja talle lootust annab.

24.04.2015 27.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto