Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viimane veerg

Viimane veerg

Liivatorm maanteel muutis nähtavuse olematuks

Tänane kõva tuul tõi kaasa suure liivatormi Haljala kandis, mille üks tähelepanelik liikleja üles filmis. Lisaks oli liivatorm ka Kukrusel, millest teine lugeja fotosid saatis.

Liivatorm muutis nähtavuse üsna olematuks. Virumaa Teataja Foto: Jyri Suvorov

- - - Kui mahub, siis ka 24kood: Kood avab video liivatormist. - - - 

Filmitegijad otsivad võtete tarbeks 90ndate interjööre ja autosid

Juuli keskpaigast augusti lõpuni võetakse Lõuna-Eestis ja Tallinnas üles tragikomöödia «Päevad, mis ajasid segadusse». Filmiga teeb lavastajadebüüdi Triin Ruumet, peaosades mängivad Hendrik Toompere jr ja Juhan Ulfsak. Film jõuab kinodesse märtsis 2016.

Filmi meeskond otsib võtete jaoks ehedaid 1990. aastate interjööriga kortereid, eramuid ja suvilaid, mis võiksid välja näha nii ajastutruud kui võimalik. Ka otsitakse heas korras autosid samast ajastust. Osalemissoovist palutakse teada anda aadressil lokatsioon@kinosaurus.ee.

Filmi tegevus toimub suvel 1997. Peategelane on 27-aastane Allar, kes liigub ühelt südasuviselt peolt teisele, põrkudes kokku üha värvikamate tegelaste ja segasemate juhtumitega. Pingelised ja kohati jaburad sündmused panevad Allari elu üle tõsiselt järele mõtlema ja järgneb pöörane eneseotsing. kultuur.postimees.ee

Täna: postimees.ee teeb otseülekande väikeste muusikute suurelt võistumängimiselt 

23.04.2015 25.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto