Sisukord
Tartu
Postimees
28.04.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Sepper ei kandideeri uuesti võrdõigusvolinikuks Sajad hobiaednikud said supermarketis petta Valdkond pole päris võõras Tartu ülikooli arstiteaduskonna nimi kaob ajalukku Kõik Nepalis viibivad Eesti kodanikud tahavad riigist lahkuda Disainerid sarjavad uut riigikogu veebilehte Eesti lühiuudised Tartu kevadpäevad algasid öölaulupeo rongkäiguga Haritud eakad rügavad kehva tervisega tööd teha Majandus Majanduse lühiuudised Eesti soomlased: elu on parem kui kodumaal Pillesaar: maksu võiks alandada Võlakirjateema tuli kapist välja Välismaa Valdkond pole päris võõras Ukraina inimesed õpivad maksma tegelikke arveid Kõik Nepalis viibivad Eesti kodanikud tahavad riigist lahkuda Lõksujäänud ootavad abi Ukraina kirjaniku monoloog: «Ukraina jaoks on veel võimalus olemas!» Välismaa lühiuudised Arvamus Erik Tohvri: tavakodaniku mätta otsast Ando Leppiman: Eesti vajab oluliselt säästlikumat transporti Juhtkiri: piinlik veebileht ja imelikud õigustused Argo Ideon: Putini hääletoru Obama dineel Postimees 1915. aastal: «naesterahvad on küllalt juba näidanud, et…» Tarvo Siilaberg: erakoolide loomine ja kasvamine on tegelik kooliuuendus Kultuur Merle Lilje: arvan ja loodan, et mul on veel palju ees Sport Spordi lühiuudised Tiimi hiline otsus jättis Kevin Korjuse tööta Üks eesmärk ja nurgameeste puudus Ferrari panustab Räikkönenile Sõudjad said kaitseväega kokkuleppele 1182 naiskond võitles TLÜ-lt tiitli tagasi Tallinn Muti tänava elanikud pole nimemuutusega rahul Nimekomisjoni aseesimees: üldjuhul arvestame elanike ettepanekutega Tartu Tartus saab mängida ka ratastoolitennist Kevadpühal tahavad kõik rõõmsad olla Tekstiküllane lugu hirme täis neoonmaailmast Veel üks gümnaasium võib kaardilt kaduda Madruse tänava silt kadus salapäraselt Arstiteaduskonna nimi kaob ajalukku Aadu Must: nimeloome keeruline kunst Markus Toompere: avalik ruum tuleb tõsta fookusse Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tekstiküllane lugu hirme täis neoonmaailmast

2 min lugemist
Pooleteisetunnise ilma vaheajata lavastuse alguskolmandikus on vaatajate ees Cucu (Kärt Tammjärv) ja Gooma (Reimo Sagor). FOTO: Tõnis Järs

Kas teil on kunagi olnud tunne, et keegi istub teie tooli peal? Et ise olete voodis ja tool on teises toanurgas laua all ja te teate, et kedagi teist peale teie toas ei ole, aga te ikkagi tunnete, et keegi istub seal, teie toolil?

Tellijale

Neoon ongi pigem see, millest tegelased räägivad, mitte midagi käegakatsutavat. Siiski ei ole aru saada, kas neoon sümboliseerib midagi, mille poole püüelda, või hoopis midagi, mida karta. Mõista antakse mõlemat, ent ühtset vastust sellele ei leia.

27.04.2015 29.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto