Sisukord
Arter
Tänane leht
02.05.2015
Eesti Palju õnne Riik on valmis maksma Mälumäng Horoskoop Dilbert Male Suurõppus «Siil» vältab tosin päeva Tagakülg Hobiautod alustasid lauluväljakul hooaega Kallo valiti volikogu juhiks Eesti lühiuudised 0205esikas Suur slämm Majandus Suur slämm Advokaatide kuldklient Välismaa Holland värvub kord aastas oranžiks Välismaa lühiuudised Tagasihoidlik kasahh Arvamus Tagasihoidlik kasahh Päeva karikatuur Pidurdamatu liider Suur slämm Juhtkiri: palgavaesus ja palgakadedus Advokaatide kuldklient Marti Aavik: uskumatu muutus koolis (1) Madis-Ulf Regi: minu päevik 2015 Endine asevälisminister: Venemaal pole maailmas liitlasi Imre Mürk: rahvusküsimus ja Krjukovi frakk Kas lapsed lähevad lollimaks? Kultuur Tasujate uued seiklused Ida-Euroopas Täring veeretas kolme Muusika pooltühjadele staadionitele Valitud soolod MG pole DM, OK? Suvaline ja huvitav Luulehetk – hetk luules Valgepüksiliste vanainimeste elu Lemmikloomade tänu Pilk ja silmapiir - kuidas pildistada vett? Sport Spordi lühiuudised Poksi kullafond – kümme matši, mis on suurte tähtedega ajalukku kirjutatud Pidurdamatu liider Segadus maadluses: uued reeglid tulid, läksid ja tulid lõpuks uuesti Tarbija Igaühest võib saada kurjategija AK Muusika pooltühjadele staadionitele MG pole DM, OK? Täring veeretas kolme Suvaline ja huvitav Valitud soolod Lemmikloomade tänu Tagasivaade: avati Tallinna-Praha bussiliin Valitsus ja kole anekdoot Arvustus: väike värval võtab suurelt ette Teeme rahval tuju paremaks Imre Mürk: rahvusküsimus ja Krjukovi frakk Florian Hartleb: revolutsoonilumm ja Ukraina dilemma Pilk ja silmapiir - kuidas pildistada vett? Kas lapsed lähevad lollimaks? Arter Anu Saagim: Sõnas on jõud! Käed külge! Karulauk ja kala Tapjavaalast toidu raiskamiseni Arter soovitab Reipalt tuksuv Euroopa süda Horoskoop Päästkem vesilikud! Naised, kel iga päev on nagu karneval Avo Keel: rutiini pole, iga võit tähendab uut väljakutset Ö-s on Saaremaad Võtame asja isiklikult! Tagasi veristesse 1980ndatesse Tsitrusevärske nisuõlu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tapjavaalast toidu raiskamiseni

1 min lugemist
Lõuad pärani: mõõkvaal Tilikum, SeaWorldi veepargi publiku suur lemmik. Kolme inimese tapja. FOTO: ERR
ETV 2 näitab alanud kuul kahel korral nädalas maailma paremaid ja värskemaid keskkonnateemalisi dokfilme.

Tellijale Tellijale

Kuulsas SeaWorldi veepargis Ameerikas Floridas elab 33-aastane seitsme meetri pikkune ning viis ja pool tonni kaaluv mõõkvaal Tilikum, kes on rahvast lõbustanud ligi kolm kümnendit. Lisaks on ta selle aja jooksul tapnud kolm inimest, neist kaks dresseerijat. Kolmas oli lihtsalt mõtlematu ning tungis pärast pargi õhtust sulgemist vaala territooriumile.

Täna õhtul kell 19.45 näeb teleekraanil seda, mida võib kaasa tuua tarkade ja tundlike elukate vangistuses hoidmine. Dokfilm «Tapjavaal» juhatab ETV 2s sisse keskkonnahoiule pühendatud linateoste kuu. ERRi dokfilmide hankija Viola Salu kinnitab, et kõik teisipäeva- ja laupäevaõhtuti näidatavad ekraanilood on värsked, valminud mullu või tunamullu, pälvinud auhindu festivalidel ning kajastavad laia teemade spektrit.

30.04.2015 04.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto