Sisukord
Pere
Postimees
09.05.2015
Eesti Dilbert Ärimees korrastas Ereda mälestusmärgi Palju õnne Tulevane traumaarst õppis surmasuus ohvreid päästma Tagakülg Reformisõlm Eesti traumad terava luubi all Eesti lühiuudised Merehädast päästeti viis inimest ja neli koera Väiksem maksutõus pole huvigruppidele leevendus Riigi Kinnisvara annab hundipassi sadakonnale töötajale Ericsson koondab Eestis 0905esikas Välja ilmus Eesti esimene koomiks Horoskoop Politsei õpetab noore retriiveri rahakoeraks Majandus Kommentaar Ericsson koondab Eestis Väiksem maksutõus pole huvigruppidele leevendus Andres Osula sai ettevõtluspisiku perekonnast Välismaa Suurbritannia valimiste kokkuvõte Ukraina võitleb riigi eest kõigil rinnetel Kokkuvõte Suurbritannia parlamendivalimistest Osav laveerija Arvamus Mida teha (poliitilise) Soome sillaga? Artemi Troitski: 69 ja 1 Peeter Langovitsi tagasivaade: Igavese tuleta pronkssõdur Postimees 1927. aastal: enneolematu võidusõit Austraalias Reformisõlm Päeva karikatuur Osav laveerija Mees, kes oskab Meie terav okas Juhtkiri: Londonist selge valimistulemus Ene Pajula: Mammi hädas plasti ja pisikutega Kultuur Nädala plaat. Point on «Point» Mida teha (poliitilise) Soome sillaga? Kevad Varssavis Kivastiku ja poolakatega Ühe mehe teekond Pariisist Iirimaale Luulehetk – hetk luules Aja auk. Ära vaata tagasi, vaid otse ja vaikides Ivan Tšonkini kannatused Seal Kus Vaja Sport Kehra viigistas finaalseeria Spordi lühiuudised Mees, kes oskab Kerde: kui kaotad, oled teinud midagi valesti Eesti rekordimasin kogub tippkooli jaoks raha Koondis sõidab Hollandisse 14 mängijaga Tallinn Politsei õpetab noore retriiveri rahakoeraks Tarbija Kommentaar Andres Osula sai ettevõtluspisiku perekonnast AK Artemi Troitski: 69 ja 1 Timothy Snyder: Euroopa liidrid ei taha end Vene relvade taustal näidata Nädala plaat. Point on «Point» Mida teha (poliitilise) Soome sillaga? Aja auk. Ära vaata tagasi, vaid otse ja vaikides Kevad Varssavis Kivastiku ja poolakatega Eesti otsib uut märki Ivan Tšonkini kannatused Seal Kus Vaja Mugavustsoonist väljas Viimane veerg Psühhiaater annab nõu Arter Eesti parimad toiduained 2015 Horoskoop Ise tehtud, kaunikene Kuni inimesed joovad, kestab ka «Krimi» Armsate emade päev Taevalik kook noortest rabarberivartest Gild uues kuues Margit Härma: õnnelik lahutus Sahara nomaadid kahe maailma vahel Lia Virkuse tordid emadepäevaks Ursula Ratasepp: näitlemine on justkui empaatiaharjutus Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kuidas ma armastuse valisin

6 min lugemist
Kleidikesed: pole võimalik olla õnnetu, kui sul on õde (või kaks). FOTO: Erakogu

Kolme väikese lapse ema luges www.handsfreemama.com blogist väljakutsest «Choose love» ehk «Vali armastus» ning otsustas selle vastu võtta.

Tellijale

Juba siis, kui neli aastat tagasi sündis esimene tütar, teadsin ja tundsin, et igasugused võimumängud, karistamised ja hääletõstmised ei haaku minu sisetundega ja arusaamaga õnnelike ja terve maailmapildiga inimeste kasvatamisest. Ma uskusin, et raudselt on ka mingeid alternatiivseid ja armastusväärsemaid lähenemisi, mida rakendades ei tunneks keegi end halvasti, samas kasvaksid lastest enesekindlad, empaatilised ja teiste piire austavad inimesed. Nii ma siis hakkasin neid otsima ja uurima, üks artikkel viis teise raamatuni ja siin ma nüüd olen, veel kahe väikse tütre võrra rikkam, uskudes keset suurt ja paksu armastust siiralt, et armastust saab kasvatada armastusega. Praegu võin seda juba ka väikesele kogemusele tuginedes täitsa kinnitada. Mis aga ei tähenda, et me nüüd iga päev kõik õndsas rahus elaksime nagu inglid. Meil on ikkagi kolm väikest last (kes muidugi näevad välja küll nagu inglid).

08.05.2015 11.05.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto