Sisukord
Kultuur
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tudengite dessant ründab kultuuriga

2 min lugemist
Kultuuridessandi korraldajatele on festival interaktiivne õpe, milles harjutatakse koostööd nii näitlejate kui ka tantsijatega. Korraldusmeeskonna liikmed (ülevalt) Eleri Helimets, Alar Alp, Liisa Liksor, Anna-Liisa Zirkel (keskelt vasakult), Daisy Estam, Jaana Hinno ja Lilian Hütti (vasakult alumisest reast), Marta Toomla ja Marta Arula. FOTO: Erakogu

Viljandi kultuuriakadeemia tudengite festival Kultuuridessant jõuab kolmandat korda Tartusse. Aparaaditehases saab täna osa kahest tantsukunsti diplomilavastusest ja nädala vältel näitusest. Dessant naaseb nädala pärast Emajõelinna ning pakub veel teatrit ja kontserte.

Tellijale

Festivalile on kaasatud üle saja inimese ning üheskoos külastatakse kuut Eesti linna. Publikule tuuakse koju kätte tulevased kultuurielu kujundajad ja nende looming. Eesmärgiks on võtta kultuuriakadeemia diplomandid ning viia nii teatri- ja tantsulavastused kui ka kontserdid ja näitused teistesse linnadesse.

04.05.2015 06.05.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto