Sisukord
Välismaa
Postimees
06.05.2015
Eesti Palju õnne Rosimannus näeb Rõivases noort Kallast Horoskoop Dilbert Male Mälumäng Tagakülg Eesti lühiuudised Eesti inimesed ei hooli oma tervisest Majandus Majanduse lühiuudised Uber kinnitas Eestisse laienemist Välismaa Briti politoloog: referendum on vältimatu Välismaa lühiuudised Nepali maavärinas hukkunute arv kasvab Leiboristidel on vähe aega, kuid palju lootust Arvamus Vabandus Lugejate kirjad Vahetund Postimehega Juhtkiri: paar kehva ja üks hea uudis Andres Sooniste: uskumatu, aga tõsi! Urve Eslas: iroonia, muidugi mõista Postimees 1922. aastal: alkohol surmab elavat ollust Erkki Bahovski: terve inimene ei märka vaegliikuja probleeme Päeva karikatuur Lauri Vahtre: uuringu andmetel Eesti kaitsetahe tugevneb Kultuur Mida arvavad saksa kriitkud Semperi-Ojasoo lavastusest Sport Spordi lühiuudised Põlva läks dramaatiliselt juhtima Martin Vunk sattus Indoneesias keerulisse seisu Vägevad liidrid ja suusaässa saksofonimäng kandsid Tarva võiduni Tallinn Laps viis loomaaiast küüliku koju, et kaua töötav ema saaks loomakest näha Tallinna lühiuudised Tarbija Pärmseene vohamisel peab olema põhjus Tartu Maarjamaa hariduskolleegium Kaagveres sai nurgakivi Jaan Toominga teatriusk ei tunne piire Sookurg Ahja 4 jõudis rändelt tagasi kaks nädalat mullusest varem Külapood püsib kohalike lojaalsusel Töökoht lõhub inimest, kui keegi ei märka Ahhaa kutsub närvekõditavale spiooninäitusele Tartu vaksali tunnelit ootab põhjalik remont Meie Aja Kangelane viib maale üha enam kunsti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Leiboristidel on vähe aega, kuid palju lootust

2 min lugemist
Leiboristide kampaaniaüritus eile Lääne-Londonis. Neljapäevaste valimiste eel jäävad leiboristid napilt alla oma konservatiividest põhirivaalidele. FOTO: Juhan Mellik

Kokku lepitud kogunemispaik ühe Lääne-Londoni metroojaama ees on teisipäeval pea inimtühi. Viis minutit enne kokkulepitud aega hakkavad aga kohale jõudma keskeale lähenevad härrad, kellel on kõigil ühesugused punased rinnamärgid või lint põuest rippumas.

Tellijale Tellijale

Nende sihiks on aidata oma partei enne homme toimuvaid parlamendivalimisi ettepoole konservatiividest põhikonkurentidest. Värskeimate uuringute järgi on konservatiividel leiboristide ees napp edumaa – piisavalt väike, et pühendunud leiboriste mitte heidutada.

Saabunute seas on ka noor habemik Dylan, kes on pärit Kentist. «Kuni eelmise aastani ei huvitanud poliitika mind üldse,» räägib hiljuti Londonisse kolinud ja teletehnikuna leiba teeniv mees. Seda hetkeni, mil ta nägi otsesaates üht parteilast nii veenvalt rääkimas, et oli kui ära tehtud.

05.05.2015 07.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto