Sisukord
Majandus
Tänane leht
06.05.2015
Eesti Palju õnne Rosimannus näeb Rõivases noort Kallast Horoskoop Dilbert Male Mälumäng Tagakülg Eesti lühiuudised Eesti inimesed ei hooli oma tervisest Majandus Majanduse lühiuudised Uber kinnitas Eestisse laienemist Välismaa Briti politoloog: referendum on vältimatu Välismaa lühiuudised Nepali maavärinas hukkunute arv kasvab Leiboristidel on vähe aega, kuid palju lootust Arvamus Vabandus Lugejate kirjad Vahetund Postimehega Juhtkiri: paar kehva ja üks hea uudis Andres Sooniste: uskumatu, aga tõsi! Urve Eslas: iroonia, muidugi mõista Postimees 1922. aastal: alkohol surmab elavat ollust Erkki Bahovski: terve inimene ei märka vaegliikuja probleeme Päeva karikatuur Lauri Vahtre: uuringu andmetel Eesti kaitsetahe tugevneb Kultuur Mida arvavad saksa kriitkud Semperi-Ojasoo lavastusest Sport Spordi lühiuudised Põlva läks dramaatiliselt juhtima Martin Vunk sattus Indoneesias keerulisse seisu Vägevad liidrid ja suusaässa saksofonimäng kandsid Tarva võiduni Tallinn Laps viis loomaaiast küüliku koju, et kaua töötav ema saaks loomakest näha Tallinna lühiuudised Tarbija Pärmseene vohamisel peab olema põhjus Tartu Maarjamaa hariduskolleegium Kaagveres sai nurgakivi Jaan Toominga teatriusk ei tunne piire Sookurg Ahja 4 jõudis rändelt tagasi kaks nädalat mullusest varem Külapood püsib kohalike lojaalsusel Töökoht lõhub inimest, kui keegi ei märka Ahhaa kutsub närvekõditavale spiooninäitusele Tartu vaksali tunnelit ootab põhjalik remont Meie Aja Kangelane viib maale üha enam kunsti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uber kinnitas Eestisse laienemist

5 min lugemist
Tallinnat külastas Uberi Kesk- ja Ida-Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni juht Jambu Palaniappan. FOTO: Mihkel Maripuu

Autojagamisteenust pakkuv USA idufirma Uber kinnitas eile oma plaani Eestisse laieneda. Kesk- ja Ida-Euroopa regioonijuhi Jambu Palaniappani sõnul peavad nad siia tulema, kui tahavad ennast tõsiseltvõetavaks globaalseks firmaks nimetada.

Tellijale Tellijale

Eesti on väike, Tallinnas ei ole vahemaad suured ja siin on juba palju küllalt odavaid taksosid. Miks te siia ikkagi tulla tahate?

Minu jaoks see on väga lihtne küsimus. Uberi ambitsioon on pakkuda teenust kõikjal maailmas. Samal ajal on selgelt olemas seos mobiilsuse, efektiivsuse, tehnoloogia ja Eesti vahel. Nii et ma arvan, et meil on suisa raske öelda, et me oleme globaalne firma või Euroopas tõsiselt esindatud, kui meid ei ole Tallinnas. Lisaks on meil juba mitu tuhat kasutajat Eestist, kuigi me isegi veel ei tegutse siin. Minu jaoks on ka see hea indikaator turu potentsiaalist. Te võite olla väike, aga samal ajal väga mõjukas ja huvitav turg.

Lähemalt sellest, milliseid teenuseid Uber Eestis pakkuma soovib hakata ja mida arvab asjast Eesti riik, loe täispikast artiklist.

05.05.2015 07.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto