Sisukord
Välismaa
Postimees
08.05.2015
Eesti Mälumäng Kohver astub Pihkvas kohtu ette kõige varem juunis Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Erakooli tegevuskulu hüvitamine vabatahtlikuks Tagakülg Eesti lühiuudised Ravi vajavate laste toetuseks joosti võidu Reformierakond puremas sisemisi juhikohti Millises koloonias hakkab Kohver karistust kandma? Riigil on sellest kevadest õigus teisaldatud autosid hävitada ja müüa Majandus Bussifirmad näevad maanteeametis korruptsiooniohtu Liviko tahab viinamüüki Valka kolida Välismaa Politoloog Allan Sikk: Cameronil on raske näidata, et ta on üks rahva seast Briti valija pelgab häärberimaksu ja kasinust Prantsuse sõdurite Kesk-Aafrika pedofiiliakahtlus leidis lõpuks tõsist tähelepanu Suursaadik Lauri Bambus: britte huvitab, et leib oleks laual ja töökoht kindel Välismaa lühiuudised Sipilä soovib «kolme ässa valitsust» Arvamus Kõva sõna Neeme Korv: volinik Kallase hool ja armastus Hannes Rumm: Head geenid ja halvad suhted Olev Remsu: see püha sõda. Ja aina püham President Toomas Hendrik Ilves: täna ei ole siin võitjaid ega kaotajaid Juhtkiri: las need koolid jääda Henrik Roonemaa: kuus põhjust Uberile uks avada Postimees 1920. aastal: mida Venemaal Eestist räägitakse Päeva karikatuur Kultuur Köler Prize: mõistus versus tunded Veneetsia biennaal sobrab tulevikus Ka taksos saab teha suurt filmi Eesti näitab Veneetsias omamoodi kolhoosiesimeest Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: kangelastest, kriitikast, rahast ja võitlejahingest Endisele kangelasele näidati koht kätte Vaimsed võimed on dopingust palju tõhusamad Tarbija Nepalis hävis veel üks maailm Meelelahutus Koomiks
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Prantsuse sõdurite Kesk-Aafrika pedofiiliakahtlus leidis lõpuks tõsist tähelepanu

2 min lugemist
Prantsuse ja Burundi sõdurid Bangui tänaval patrullis. FOTO: AFP/SCANPIX

ÜRO rootslasest diplomaat Anders Kompass, kes saadeti sundpuhkusele, sest ta pöördus Prantsuse politsei poole seoses kahtlustega, et nende sõdurid kuritarvitasid Kesk-Aafrika lapsi, tuleb tagasi tööle lubada, otsustas ÜRO sisetribunal teisipäeval.

Tellijale

«See otsus näitab, et Kompass saadeti [ÜRO missioonilt] sundpuhkusele alusetult,» kommenteeris Bea Edwards, organisatsiooni Valitsusvastutuse Projekt juht, uudist Huffington Postis.

ÜRO oli varem väitnud, et nende rootslasest diplomaat Kompass käitus sobimatult, kui edastas Prantsuse võimudele organisatsiooni sisedokumendi selle kohta, kuidas Prantsuse sõdurid väidetavalt KAVi lapsi seksuaalselt kuritarvitasid. Karistuseks saatis ÜRO Kompassi sundpuhkusele.

07.05.2015 09.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto