Sisukord
Eesti
Postimees
08.05.2015
Eesti Mälumäng Kohver astub Pihkvas kohtu ette kõige varem juunis Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Erakooli tegevuskulu hüvitamine vabatahtlikuks Tagakülg Eesti lühiuudised Ravi vajavate laste toetuseks joosti võidu Reformierakond puremas sisemisi juhikohti Millises koloonias hakkab Kohver karistust kandma? Riigil on sellest kevadest õigus teisaldatud autosid hävitada ja müüa Majandus Bussifirmad näevad maanteeametis korruptsiooniohtu Liviko tahab viinamüüki Valka kolida Välismaa Politoloog Allan Sikk: Cameronil on raske näidata, et ta on üks rahva seast Briti valija pelgab häärberimaksu ja kasinust Prantsuse sõdurite Kesk-Aafrika pedofiiliakahtlus leidis lõpuks tõsist tähelepanu Suursaadik Lauri Bambus: britte huvitab, et leib oleks laual ja töökoht kindel Välismaa lühiuudised Sipilä soovib «kolme ässa valitsust» Arvamus Kõva sõna Neeme Korv: volinik Kallase hool ja armastus Hannes Rumm: Head geenid ja halvad suhted Olev Remsu: see püha sõda. Ja aina püham President Toomas Hendrik Ilves: täna ei ole siin võitjaid ega kaotajaid Juhtkiri: las need koolid jääda Henrik Roonemaa: kuus põhjust Uberile uks avada Postimees 1920. aastal: mida Venemaal Eestist räägitakse Päeva karikatuur Kultuur Köler Prize: mõistus versus tunded Veneetsia biennaal sobrab tulevikus Ka taksos saab teha suurt filmi Eesti näitab Veneetsias omamoodi kolhoosiesimeest Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: kangelastest, kriitikast, rahast ja võitlejahingest Endisele kangelasele näidati koht kätte Vaimsed võimed on dopingust palju tõhusamad Tarbija Nepalis hävis veel üks maailm Tartu Männilinn sai uue linnapea Eduard Uspenski kohtus oma teoste tegelastega Maratonirada ootab võistlejaid Priit Pullerits: kõvad mehed, kes paugutavad tühja Eestlane põgenikelaagris: kui inimesed vajavad abi, siis loomulikult ma lähen ja aitan Disainerite looming muutub lavastuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kohver astub Pihkvas kohtu ette kõige varem juunis

3 min lugemist
Eston Kohver. FOTO: Jaanus Piirsalu

Kohus kaheksa kuud tagasi kinni võetud Eesti kaitsepolitsei ohvitseri Eston Kohvri üle algab Venemaal Pihkvas parimal juhul juunis, mitte mais, nagu on korduvalt arvanud tema advokaat Jevgeni Aksjonov.

Tellijale

Arvestades, mis seisus uurimine praegu on, läheb Kohvri kohtu ette astumiseni vähemalt kuu kuni poolteist, kinnitasid Postimehega Moskvas kõnelnud advokaadid, kes on kaitsnud inimesi Venemaa julgeolekuteenistuse FSB süüdistuste vastu ning teavad hästi FSB ja Venemaa riigiprokuratuuri tööprotsessi.

Kohvrile Vene riigi poolt määratud advokaadi Jevgeni Aksjonovi väitel esitas FSB uurija Eesti kaitsepolitseinikule 28. aprillil lõplikud süüdistused spionaažis, Vene riigipiiri ebaseaduslikus ületamises ning relva salakaubaveos. Kõige raskem karistus ähvardab Kohvrit spionaaži eest – 10–20 aastat vangistust.

07.05.2015 09.05.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto