Sisukord
Sport
Tänane leht
11.05.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Viimane veerg Horoskoop Motohooaeg avati Pärnus paraadiga Eesti lühiuudised 1105esikas FSBd võitnud Vene advokaat: Kohvri juhtum pole lihtne Ksülitooli ja sorbitooli mõju ei tasu üle hinnata Eva Teppo: kõige alus on armastus Aasta eurooplaseks valiti tänavu Siim Kallas Inkassofirmad tülitavad inspektsiooni hinnangul võlgnike lähedasi ebaseaduslikult Fond tahab tagada abi kõigile vähiravi vajajatele Male Kaitsevägi korraldab ajaloo suurimad lahinglaskmised Mälumäng Minister: riik toetaks tööandjaid hambaravisse panustamisel Majandus Majanduse lühiuudised Piiramatu internet tekitab inimestes segadust Majandusteadlane: Venemaa on fundamentaalselt nõrk riik Välismaa Paraad näitas Putini isoleeritust Gülen hoiab Türgi mulda, aga tagasi koju ei tule Islamiorganisatsioon end salapäraseks ei pea Suurteks pragudeks saanud poliitilised mõrad algasid ammu Välismaa lühiuudised Põgenikekvoodi plaani saadab kriitika Arvamus Ahto Lobjakas: vana hea Albion Gert Jostov: kes tahab olla vaene ja ebaseksikas? Eesti! Lugejate kirjad Juhtkiri: võidupäeva sumenemise poole Evelyn Kaldoja: kes kardab gülenisti? Postimees 1933. aastal: lõpp laste paigutamisele muulaste koolidesse Ramon Loik: migratsioonikriisis pannakse proovile Euroopa turvalisus Kultuur Andrei Makarevitš: mind sõjatehnika ei huvita, olen kunstnik Muuseumiööl on avatud 155 muuseumi Sport Koondis alustas kontrollmänge võiduga Hollandi üle Rosberg võitis Barcelonas ja vähendas Hamiltoniga vahet Spordi lühiuudised Levadial südamerahu ja meeldivad pinged Sõudjate paadid ei liigu, muutused taas ukse ees Põnevaid mänge jagub, aga soosikute ring jääb samaks Purjetamine valmistab lapsi ja noori (töö)eluks ette Tartu Nõo elanik Maimu Piir saab täna 101-aastaseks Suur sall katab viie lapse ema õlgu Eestlaste rajarekord paranes Roosi remont teeb naabertänavaile liiga Kas silla alla maalitud Putini käskis värviga katta kaitsepolitsei? Terane uurija hoiab end vormis mälumänguga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõudjate paadid ei liigu, muutused taas ukse ees

3 min lugemist
Eesti neljapaat (vasakult Kaspar Taimsoo, Sten-Erik Anderson, Tõnu Endrekson ja Allar Raja). FOTO: Fred Killing / Eesti sõudeliit

Eesti sõudjate hooaja algus oli oodatust kehvem – Sloveenias Bledis peetud esimesel MK-etapil ei jõudnud finaali ükski paatkond. Isegi kui paarisaerulise neljapaadi 7. kohta võib lugeda «süsteemi hammasrataste vahele jäämiseks», tuleb asjaosaliste sõnul muutusi teha. Võimalik, et paatide koosseisud lähevad taas ümbermängimisele.

Tellijale Tellijale

Kahe hooaja vahel pandi neljapaati Kaspar Taimsoo, Allar Raja ja Sten-Erik Andersoni kõrvale kogenud Tõnu Endrekson, kes asendas Andrei Jämsäga kahepaadi moodustanud 25-aastast Kaur Kuslapit. Endrekson tõi paati võimsust juurde, aga uuendatud nelik pole sujuvat koostööd veel saavutanud.

Laupäeval jäädi nelja meeskonna hulgas poolfinaalis viimaseks ja piirduti ebatüüpiliselt B-finaaliga. Seal edestati kindlalt Horvaatiat, aga see oli nõrk lohutus. Sõudekoondise peatreener Matti Killing ütles, et teisipäeval peetakse koosolek, kus arutatakse nigelate tulemuste põhjuseid, ja võimalik, et mõned mehed peavad paatides kohti vahetama.

09.05.2015 12.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto