Sisukord
Eesti
Tänane leht
16.05.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Müüdid ja tegelikkus: kas pagulane on harimatu kurjategija? Tagakülg Eesti lühiuudised Kappi seisma jäänud vanad toiduained Korstnapühkijad marssisid läbi Tallinna vanalinna «Kui palju maksab?» — «Üks euro.» Kalamaja päevadel on avatud üle 70 hoovikohviku SLK kummutas praamide Saksamaale viimise Keskerakond tõusis populaarseimaks parteiks Välismaa Välismaa lühiuudised Linn ida ja lääne vahel ISISe rünnakute tõttu on Palmyra iidsed varemed hävimisohus Läti valib uue presidendi 3. juunil Arvamus Argo Ideon: pettumus peaministriparteis Postimees 1913. aastal: haritud noored lähevad väljamaale Mart Nurk: mis saab Eesti Majast? Kõva sõna Juhtkiri: mitte tule ja mõõga, vaid haamri ja kirkaga Päeva karikatuur Daniel Coll: vastutustundlik natsionalism Joris Van Bladel: Euroopa julgeoleku vägi Kultuur Basseinipeomuusika Bassiäss Erutav artpop Avastamata pärl Päris bändi hing Mida arvab Postimehe žürii filmist «Supilinna salaselts»? Meie ühine autobiograafia XX sajandi kirjanduslik ristsõna Kuidas taltsutada koera Algarvulise rahva lugulaul Sport Spordi lühiuudised 43-aastane Jagr vedas Tšehhi poolfinaali Mägi sai Doha Teemantliiga etapil seitsmenda koha Mätas loobus võitlusest gravitatsiooniga Eston Varusk peatas Kehra Tarbija Elukestvasse suhtesse tuleb panustada 34 aastat üheskoos AK Marek Strandberg: vilepuhujate toetuseks Basseinipeomuusika Bluri leppimine neoonsiltide all Bassiäss Erutav artpop Avastamata pärl Päris bändi hing Adrenaliini ja bensiini otse veeni Mida arvab Postimehe žürii filmist «Supilinna salaselts»? Taavi Rõivas – teismeline rahaboss Ajakirjandus segab juhtimist Viimane veerg Siim Kallase ilmumine Eesti rahvale Joris Van Bladel: Euroopa julgeoleku vägi Teadus vajab paremaid küsimusi Peeter Langovitsi tagasivaade: Helsingi Läänesadam alustab Arter Süngete sarjade edulugu Horoskoop Punastel laevadel mullitab Arter soovitab Moeuudiseid Mineraalained – keha abilised Küll tahaks eksida! Stig Rästa: loodan saada Eurovisioonilt kogemuse, mis jääb meelde kogu eluks Moemajades on suvi Telekaamerate ees seismine asendus kaevikus roomamisega Õnnelike inimeste restoran Tajunihked Veneetsias Meelelahutus Koomiks Sudoku

Telekaamerate ees seismine asendus kaevikus roomamisega

14 min lugemist
Kõvasti ja õigesti: kontsertideks pole kaitseväes võimalik harjutada, laulda saab ainult rivistustel, kuigi ka seal on Alvar Tiislerile tehtud märkus, et katsuge pisut vaiksemalt laulda. FOTO: Jaanus Lensment

Eesti noored mehed kardavad liiga palju, leiab rahvusringhäälingu spordikommentaator Alvar Tiisler (21), kes ei häbene tunnistada, et pelgas ka ise püssi alla minekut. See, et terve aasta oma elust tuleb veeta kusagil kaevikus või marssides, tundus sulaselge ajaraiskamisena. Neli kuud ajateenistuses on tema meelt muutnud. Isegi mitu aastat igatsetud võimalustest laulda suurtel kontserdilavadel solistina pole ta pidanud loobuma, kusjuures neid pakkumisi tehakse talle just nüüd.

Tellijale Tellijale

Oled raadios öelnud, et ega sa väga ei kippunud kaitseväkke. Miks sa siis nüüd, kui keskkooli lõpust on möödas mitu aastat, otsustasid ikkagi ajateenistusse  minna?

Mulle tuli esimene kutse alles eelmisel kevadel. Gümnaasiumi ajal ei tahtnud ma kaitseväkke minna, mul ei ole palju sõpru, kes oleksid seal käinud, ja sellepärast polnud mul ka erilisi teadmisi, mis seal tegelikult toimub.

15.05.2015 18.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto