Sisukord
Välismaa
Postimees
15.05.2015
Eesti Open Spirit stardib täna Kaitsevägi asub Siili tagajärgi likvideerima 326 pagulast näib Eestile üle jõu käivat Savisaar on haiglas munitsipaalpolitsei valve all Potsataja looja on näinud igasuguseid aegu Eesti lühiuudised Kohus kuulutas välja Sangla Turba pankroti Palju õnne Ajaleht: SLK plaanib uued praamid Saksamaale viia Kimpus vaimse tervisega Professor taotleb ringhäälingus dialoogi Küberkurjategijad nõuavad ettevõtetelt ähvardusega Bitcoine Internetti enda kohta jäetavad andmed otsustavad laenu saamise Rahandusministeeriumi maja kaob maamunalt Sudaanlane alustab Eestis uut elu Tagakülg Kümnetonnine sõjamasin läks kaotsi Majandus Kohus kuulutas välja Sangla Turba pankroti Eestisse mahub veel paar McDonald’si söögikohta Majanduse lühiuudised Finnair teeb turvalise panuse Aasiale Välismaa Välismaa lühiuudised Ajateenistusse kutsutute nimekiri ajas leedulased ärevile NATO ei vasta igale Venemaa ähvardusele «Kuum liin» peab ära hoidma halvima Soomes on järsult kasvanud tsiviilreservi soovijate hulk Leedu ajateenistusse on valitud paljud ja kutsutud vähesed Arvamus Mart Võrklaev: Vajame kokkulepet kaitseks ajupesu ja poliitkommionude vastu Andrus Karnau: Nabala 2 Mark Soosaar: Õuduslugu kuldräimest Andres Reimer: Siili pohmakas Juhtkiri: igaühe tööpanus on oodatud Postimees 1925. aastal: Waleteated Eesti kohta Päeva karikatuur Margus Tsahkna: milleks meile Eesti? Päriselt. (1) Kultuur Potsataja looja meelest on Venemaa lolliks läinud Sport Peep Pahv: Kalevi jõud ja enesekindlus maksavad USA ja Kanada jõudsid poolfinaali Spordi lühiuudised 15.05 Mõlemad kompasid, tugevam võitis Vanameister teenis välja veel ühe suure võimaluse Üheksa, üheksa, üksteist ning parim rünnak ja parim kaitse Tallinn Rahandusministeeriumi maja kaob maamunalt Kevad on armastuse aeg: abieluettepanek taevalaotuses Tarbija Hyvä Suomi ehk kiidame Soomet! Tartu Lasteaialapsed pidasid spordipäeva Jaan Õunapuu pole valla õppereisil Neuroloogid iga haiguse põhjust veel ei tea Jooksjad täidavad Tartu tänavad Laupäeva õhtul jätavad muuseumid uksed valla Jalakate istutamine märgib sõprust Filosofeerimisoskus aitab noortel leida sõpru Toomas Liivamägi: Karlova elab senise ajaloo kõige paremaid aegu Vald rajab Mehikoorma randa väikse puhkekoha Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ajateenistusse kutsutute nimekiri ajas leedulased ärevile

3 min lugemist
Nädalavahetusel Leedus peetud õppus «Pikselöök». FOTO: Reuters/ScanPix

Kas sa oled nimekirjas? Kolmapäeva hommikul oli see esimene küsimus Leedu ärevil emadelt, sõpradelt ja kolleegidelt. Töö kontoreis on häiritud ja sotsiaalmeediakanalid on täitnud reaktsioonide laine. Ajateenistusse valitute loterii tulemused on avalikustatud.

Tellijale

«See on jama! Mida peab mu juuksurist poiss-sõber tegema?» paanitses üks kohalikus menukas kohvikuketis latteʼt rüüpav tüdruk.

Paljud keskkooliõpilased ei suutnud varjata oma emotsioone, kui klikkisid nutitelefonides veebilehel, mille olemasolust nad veel pool aastat tagasi ei teadnud. Tänavu ajateenistusse kutsutute nimekirja lehekülg tõmbas päevaga ligi rohkem huvilisi kui kaitseministeeriumi oma mitme aasta peale kokku. Mõned naljatasid, et pärast Google’i tänavavaadete avaldamist paari aasta eest pole ükski veebileht nii paljusid leedulasi erutanud – isegi valimised ega sporditulemused mitte.

14.05.2015 16.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto