Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
16.05.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Müüdid ja tegelikkus: kas pagulane on harimatu kurjategija? Tagakülg Eesti lühiuudised Kappi seisma jäänud vanad toiduained Korstnapühkijad marssisid läbi Tallinna vanalinna «Kui palju maksab?» — «Üks euro.» Kalamaja päevadel on avatud üle 70 hoovikohviku SLK kummutas praamide Saksamaale viimise Keskerakond tõusis populaarseimaks parteiks Välismaa Välismaa lühiuudised Linn ida ja lääne vahel ISISe rünnakute tõttu on Palmyra iidsed varemed hävimisohus Läti valib uue presidendi 3. juunil Arvamus Argo Ideon: pettumus peaministriparteis Postimees 1913. aastal: haritud noored lähevad väljamaale Mart Nurk: mis saab Eesti Majast? Kõva sõna Juhtkiri: mitte tule ja mõõga, vaid haamri ja kirkaga Päeva karikatuur Daniel Coll: vastutustundlik natsionalism Joris Van Bladel: Euroopa julgeoleku vägi Kultuur Basseinipeomuusika Bassiäss Erutav artpop Avastamata pärl Päris bändi hing Mida arvab Postimehe žürii filmist «Supilinna salaselts»? Meie ühine autobiograafia XX sajandi kirjanduslik ristsõna Kuidas taltsutada koera Algarvulise rahva lugulaul Sport Spordi lühiuudised 43-aastane Jagr vedas Tšehhi poolfinaali Mägi sai Doha Teemantliiga etapil seitsmenda koha Mätas loobus võitlusest gravitatsiooniga Eston Varusk peatas Kehra Tarbija Elukestvasse suhtesse tuleb panustada 34 aastat üheskoos AK Marek Strandberg: vilepuhujate toetuseks Basseinipeomuusika Bluri leppimine neoonsiltide all Bassiäss Erutav artpop Avastamata pärl Päris bändi hing Adrenaliini ja bensiini otse veeni Mida arvab Postimehe žürii filmist «Supilinna salaselts»? Taavi Rõivas – teismeline rahaboss Ajakirjandus segab juhtimist Viimane veerg Siim Kallase ilmumine Eesti rahvale Joris Van Bladel: Euroopa julgeoleku vägi Teadus vajab paremaid küsimusi Peeter Langovitsi tagasivaade: Helsingi Läänesadam alustab Arter Süngete sarjade edulugu Horoskoop Punastel laevadel mullitab Arter soovitab Moeuudiseid Mineraalained – keha abilised Küll tahaks eksida! Stig Rästa: loodan saada Eurovisioonilt kogemuse, mis jääb meelde kogu eluks Moemajades on suvi Telekaamerate ees seismine asendus kaevikus roomamisega Õnnelike inimeste restoran Tajunihked Veneetsias Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mätas loobus võitlusest gravitatsiooniga

1 min lugemist
Risto Mätas FOTO: Tairo Lutter

KERGEJÕUSTIK. Eesti odaviske esinumber Risto Mätas avab hooaja tuleval kolmapäeval Pekingis. Suuri eesmärke ta avavõistluseks ei sea, sest aastatega kogunenud kogemuste põhjal teab ta, et korralike tulemusteni jõudmiseks vajab ta nii-öelda sissevõistlemist.

Tellijale Tellijale

«Mullu, kui Rio olümpiani oli veel palju aega, võis erinevaid asju katsetada, tänavu püüan oma tavapäraseid plusse ära kasutada,» rääkis Mätas. «Paljud küsivad, miks ma ei muuda oma hoojooksu kiiremaks – mulle see ei sobi. Lisaks parandasin oda väljalennu nurka ehk teisisõnu viskan madalamalt. Aitab küll sellest gravitatsiooniga võitlemisest.»

Mätas, kes harjutab enda ja vend Rauno koostatud treeninguplaanide järgi, leiab, et võrreldes mitme eelmise hooaja algusega on tänavu seis parem. Eelkõige just tehniliselt ja viskevõimsuselt. See aga ei tähenda kaugeltki seda, et tiitlivõistlustel korduvalt lõppvõistlusele pääsenud mees läheks kohe tulemust tegema.

15.05.2015 18.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto