R, 27.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kalamaja päevadel on avatud üle 70 hoovikohviku

BNS
Kalamaja päevadel on avatud üle 70 hoovikohviku
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Täna ja homme toimub Tallinnas Kalamajas asumifestival, mis toob külastajateni seni suurima laada ja kohvikuteala ning enam kui 70 hoovikohvikut.

Korraldajad soovitavad külastajatel autod koju jätta ja jalgsi, jalgratta või ühistranspordiga kohale tulla. Kohapeal ootab jalgrattaga saabujaid spetsiaalne rattaparkla ning ka rong, buss ja tramm peatuvad Vana-Kalamaja tänaval asuvale festivalialale piisavalt lähedal, et nende abil mugavalt kohale jõuda.

Tänasel laadal on enam kui 115 kauplejat, kohvikutealal on väljas 30 erinevat toitlustajat. Lisaks laadale ja kohvikutealale saavad festivali külastajad Vana-Kalamaja tänaval Niine ja Kotzebue tänava vahelisel lõigul asuval festivalialal kaasa elada kontserdile ning tutvuda mitmete heategevuslike organisatsioonide tegevusega. MTÜ Aarete Laegas avab oma alal kogumispunkti, kuhu saab annetada puhtaid ja terveid riideid ning mänguasju.

Tagasi üles