N, 30.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Purjus juhi osalusel juhtus ränk liiklusõnnetus

Postimees
Purjus juhi osalusel juhtus ränk liiklusõnnetus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
16. mail 2015 sai Tallinna kesklinnas Tartu maanteel raskes avariis viga 13 inimest, neist neli raskelt.
16. mail 2015 sai Tallinna kesklinnas Tartu maanteel raskes avariis viga 13 inimest, neist neli raskelt. Foto: Eva Kübar

Laupäeva hommikul juhtus Tallinnas Tartu maantee ja F. R. Kreutzwaldi ristmikul ränk liiklusõnnetus, kui Kreutzwaldi tänavalt vasakpööret teinud Mercedes-Benzile sõitis sisse BMW, mille roolis oli alkoholijoobes 22-aastane Gregori, kes politsei esindaja sõnul ületas lubatud kiirust. Mercedest juhtinud 42-aastane Eve oli kaine.

Õnnetuses sai kannatada 14 inimest, sealhulgas kolm last. Ühele kannatanule anti abi kohapeal. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Mercedes otsa Tartu maantee sõidusuundi eraldaval ohutussaarel viibinud viiele jalakäijale: 64-aastasele Olegile, 37-aastasele Helenile, 57-aastasele Galinale, 4-aastasele poisile ja 9-aastasele tüdrukule.

Õnnetuse hetkel oli BMWs neli inimest ja Mercedeses viis inimest. Põhja-Eesti regionaalhaigla kommunikatsioonijuht Hede Kerstin Luik ütles Postimehele, et seoses liiklusõnnetusega toodi haiglasse kokku üheksa inimest, kaasa arvatud üks laps, kes saadeti edasi lastehaiglasse. Kaks haiglasse toimetatut lasti pärast uuringuid kodusele ravile. Haiglasse jäi ravile kuus patsienti, nendest kolm vajavad intensiivravi.

Tagasi üles