Sisukord
Eesti
Postimees
19.05.2015
Eesti Elina Born ja Stig Rästa: läheme lavale kindla tundega René Vilbre: pidime kompromissidele «jah» ütlema Mart Normet: hämmastav, kuidas lavaga on mööda pandud! Ossinovski juhiks sotse riigikogust Eestlastel seisab ees Eurovisiooni-eksam Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Eesti eurosaadikud tõstavad istungitel usinasti kätt Palju õnne Tagakülg 1905esikas Eesti lühiuudised Kui mäng muutub reaalsuseks Vargad puistasid Tallinnas poolsada korterit Majandus Kontsentreeritud piima eksport Leetu on enam kui sajakordistunud Majanduse lühiuudised Leiburi tehase sulgemine jätab tööta paarkümmend inimest Leedo ja Miil kolivad parvlaevad Saksamaale Välismaa Tarandi raport kutsub ELi kaitserahastust korrastama Välismaa lühiuudised EL kavandab migrandismugeldamisele sõjalise vastuse andmist Arvamus Kõva sõna Tanel Veenre: tänuvõlg inimlikkuse ees Toomas Randlo: saadame pagulased tagasi? Erkki Bahovski: hoolimatus inimelude vastu Madli Vitismann: veel kord Läänesadama reisiterminalist Janek Kalvi: riiklik vale alkoholist Juhtkiri: vaikus on kindluse suurim vaenlane Postimees 1910. aastal: talupojad mässasid metsaraiumise vastu Kultuur Tõde ei solva ehk Lugu ootamatust armastusest Kunst ei kuulu rahvale? Sport Tanel Kangert: kõik sujub hästi Spordi lühiuudised Sünnipäevalaps Valmo Kriisa: võitsin sünnipäeval esimest korda Venelaste «maailma parimad» jäid valitsejatele alla Ootamatu pööre – Rock asus finaalseeriat juhtima Kuningas Reyese 11 aastat tiitlini ja Reali kauaoodatud triumf Tartu Vallavanem peab õppereisi edu pandiks Igaüks haiglas suitsust ei loobu Keskkonnainspektorid puistasid metalli kokkuostjaid Kevadnäitusele järgneb suvelaager Õiged naabrid aitavad puhtal toidul kasvada Tartlased esitasid uued kaasava eelarve ideed Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eesti eurosaadikud tõstavad istungitel usinasti kätt

1 min lugemist
Euroopa Parlamendi saadik hääletamas. FOTO: AFP

Europarlamendi liikmed on usinasti või vähem usinasti töötanud üle kümne kuu. Aeg on vaadata tagasi: kas nad läksid Brüsselisse šokolaadi sööma või teevad ka tööd?

Tellijale

Jah, teevad. Eesti saadikud on pea alati kohal, kui hääletamiseks läheb, selgub Euroopa Liidu Integrity Watchi andmebaasist. Nad on koos austerlastega kõige tublimad istungitel käijad. Keskmiselt on meie kuus saadikut üle 94 protsendi hääletamistest kohal, käsi püsti (kümme protsenti üle keskmise). Need arvud näitavad aga vaid neid istungeid, kus hääletatakse isikuliselt. Mõned hääletused on salajased, kui vähemalt viiendik saadikutest selleks soovi avaldab.

Hääletamiseks peab kohal olema vähemalt kolmandik parlamendiliikmetest. See võib tunduda lihtne ülesanne rohkem kui 8000 eurot teenivatele saadikutele (kätte saavad nad 6250 eurot, aga neile makstakse lisaks kinni igasugused lisakulud, nagu telefoniarved, tasud assistentidele, kodulehe haldamine, telefonide ja arvutite ost).

18.05.2015 20.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto