Sisukord
Uudised
Tänane leht
20.05.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa on valmis rohkem vastutama Eestisse saabuvad pagulased peaks hajutama üle riigi Kas ametnik maksis kätte? ESTCube-1 lakkas töötamast Politoloog: IRLil saab olema väga raske EKRE vastu võidelda 2005esikas Saksamaa mõistab Eesti muresid Mälumäng Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Wiener Stadthalle ees valitses enne poolfinaali vaikus Eesti lühiuudised Majandus Avon on müügis, aga keegi ei soovi osta Leedo JOKK-tehing Välismaa Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa mõistab Eesti muresid Venemaa ähvardab ja Euroopa püüab pakkuda toetust Ootamatud külalised – araabia põgenike lugu Välismaa lühiuudised Arvamus Rein Ahas: e-riigi targaks saamine Marge Mardisalu-Kahar: Riias tuleb arutusele ELi idapoliitika Aivar Õepa: salajane avalik teenus Lugejate kirjad Juhtkiri: Saksamaa on tegudes Eestiga Päeva karikatuur Kultuur Lordi paljastamine ehk kuidas ühte dokki peab või ei pea tegema Väikelinna vaikelu varjab ohtlikku mülgast Sport M-Spordi plaan ohustab Tänaku tulevikku Spordi lühiuudised Venelaste hokiskandaal kogub tuure Peep Pahv: miks Kalev langes ja Rock suutis ootamatult tõusta Peaproovis katsetati uusi rolle Ameeriklased vormel-1 sarjas: Ferrari B-tiim või tõsine tegija? Tallinn Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Tartu Pagarid peavad uue töö leidma Piiriveekogule saab registreerida uue rakenduse abil Annelinna festival keskendub kogukonnale Kolmas võit annaks Rockile suure eelise Sajakahene proua keedab peoks sülti Tööjõulisi inimesi satub haiglaravile varasemast palju vähem Kõige rohkem tööõnnetusi juhtus kaubanduses, kontoris ja ehitusel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Leedo JOKK-tehing

2 min lugemist
Vjatšeslav Leedo majandusminister Kristen Michaliga kohtumas. FOTO: Jaanus Lensment

Eile kohtus majandusminister Kristen Michal Saaremaa Laevakompanii (SLK) omaniku Vjatšeslav Leedoga, kes kinnitas, et leping laevafirma ja riigi vahel saab täidetud hanke hetkel kokku lepitud mahus. Ent tolleaegse hankelepingu kvaliteedinõuded olid madalamad.

Tellijale Tellijale

Eelolevaks hooajaks jäävad aga Eesti mandri ja saarte vahele sõitma veteranidest parvlaevad. Kristen Michal sõnas, et majandusministeeriumis toimunud kohtumisel kinnitas Leedo, et suudab lepingut täita hanke sõlmimise hetkel kokku lepitud kvaliteediga ja ehk isegi pisut paremini.

«Nimelt 2006. aasta leping ju sätestas madalama kvaliteedi,» nentis Michal. Ent Leedo oli kohtumisel kinnitanud, et kõik soovijad saavad veetud ja kedagi kaile ei jäeta.

19.05.2015 21.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto