Sisukord
Eesti
Postimees
20.05.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa on valmis rohkem vastutama Eestisse saabuvad pagulased peaks hajutama üle riigi Kas ametnik maksis kätte? ESTCube-1 lakkas töötamast Politoloog: IRLil saab olema väga raske EKRE vastu võidelda 2005esikas Saksamaa mõistab Eesti muresid Mälumäng Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Wiener Stadthalle ees valitses enne poolfinaali vaikus Eesti lühiuudised Majandus Avon on müügis, aga keegi ei soovi osta Leedo JOKK-tehing Välismaa Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa mõistab Eesti muresid Venemaa ähvardab ja Euroopa püüab pakkuda toetust Ootamatud külalised – araabia põgenike lugu Välismaa lühiuudised Arvamus Rein Ahas: e-riigi targaks saamine Marge Mardisalu-Kahar: Riias tuleb arutusele ELi idapoliitika Aivar Õepa: salajane avalik teenus Lugejate kirjad Juhtkiri: Saksamaa on tegudes Eestiga Päeva karikatuur Kultuur Lordi paljastamine ehk kuidas ühte dokki peab või ei pea tegema Väikelinna vaikelu varjab ohtlikku mülgast Sport M-Spordi plaan ohustab Tänaku tulevikku Spordi lühiuudised Venelaste hokiskandaal kogub tuure Peep Pahv: miks Kalev langes ja Rock suutis ootamatult tõusta Peaproovis katsetati uusi rolle Ameeriklased vormel-1 sarjas: Ferrari B-tiim või tõsine tegija? Tallinn Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Tartu Pagarid peavad uue töö leidma Piiriveekogule saab registreerida uue rakenduse abil Annelinna festival keskendub kogukonnale Kolmas võit annaks Rockile suure eelise Sajakahene proua keedab peoks sülti Tööjõulisi inimesi satub haiglaravile varasemast palju vähem Kõige rohkem tööõnnetusi juhtus kaubanduses, kontoris ja ehitusel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas ametnik maksis kätte?

4 min lugemist
Tarbijakaitseameti kaubandustalituse juhataja Tiiu Vilbranti sõnul oli automüüjale määratud 1600 euro suurune trahv väikseim võimalik ja tal ei olnud aimu, et firmaga on seotud tema võlausaldajad. FOTO: Helin Loik-Tomson/Naisteleht

Tarbijakaitseameti kaubandustalituse juhataja Tiiu Vilbrant määras priske trahvi firmale, mille omanike ja juhtide teine ettevõte kasseeris temalt seoses ebaõnnestunud eraäriga võla. Kas ametnik maksis kätte?

Tellijale Tellijale

Värskelt asutatud kasutatud autode müüja Final Auto sai 1600-eurose trahvi pelgalt selle eest, et ühe müügiplatsil olnud auto hodomeetrinäit oli 10 000 kilomeetri võrra suurem kui interneti müügikuulutuses näidatu.

Ent veidi tausta – ärinaisena ei läinud praegusel tarbijakaitseameti suurima osakonna juhil Vilbrantil kuigi hästi. Tema 2010. aastal asutatud osaühing VL tegeles Türgist kohvi maaletoomise ja kohvikupidamisega, ent ettevõte sattus kiiresti raskustesse. Tunamullu mais mõistis kohus Vilbrantilt ja tema firmalt solidaarselt põhivõla, leppetrahvi ja viivistena välja üle 5400 euro. Kuna naine andis oma firma võlale isikliku käenduse, pani kohtutäitur müüki tema vara.

Maksehäireregistri andmetel oli võlg eilse seisuga veel tasumata, ent võlausaldaja kinnitusel on praeguseks siiski raha vara müügi arvelt kätte saadud.

19.05.2015 21.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto