Sisukord
Eesti
Postimees
20.05.2015
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa on valmis rohkem vastutama Eestisse saabuvad pagulased peaks hajutama üle riigi Kas ametnik maksis kätte? ESTCube-1 lakkas töötamast Politoloog: IRLil saab olema väga raske EKRE vastu võidelda 2005esikas Saksamaa mõistab Eesti muresid Mälumäng Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Wiener Stadthalle ees valitses enne poolfinaali vaikus Eesti lühiuudised Majandus Avon on müügis, aga keegi ei soovi osta Leedo JOKK-tehing Välismaa Piirilepingud kui Moskva rahustav žest Saksamaa mõistab Eesti muresid Venemaa ähvardab ja Euroopa püüab pakkuda toetust Ootamatud külalised – araabia põgenike lugu Välismaa lühiuudised Arvamus Rein Ahas: e-riigi targaks saamine Marge Mardisalu-Kahar: Riias tuleb arutusele ELi idapoliitika Aivar Õepa: salajane avalik teenus Lugejate kirjad Juhtkiri: Saksamaa on tegudes Eestiga Päeva karikatuur Kultuur Lordi paljastamine ehk kuidas ühte dokki peab või ei pea tegema Väikelinna vaikelu varjab ohtlikku mülgast Sport M-Spordi plaan ohustab Tänaku tulevikku Spordi lühiuudised Venelaste hokiskandaal kogub tuure Peep Pahv: miks Kalev langes ja Rock suutis ootamatult tõusta Peaproovis katsetati uusi rolle Ameeriklased vormel-1 sarjas: Ferrari B-tiim või tõsine tegija? Tallinn Põhja puiestee liikluses on oodata suuri muutusi Tartu Pagarid peavad uue töö leidma Piiriveekogule saab registreerida uue rakenduse abil Annelinna festival keskendub kogukonnale Kolmas võit annaks Rockile suure eelise Sajakahene proua keedab peoks sülti Tööjõulisi inimesi satub haiglaravile varasemast palju vähem Kõige rohkem tööõnnetusi juhtus kaubanduses, kontoris ja ehitusel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Wiener Stadthalle ees valitses enne poolfinaali vaikus

1 min lugemist
Melu esimese poolfinaali eel. FOTO: Mihkel Maripuu

Eurovisiooni esimese poolfinaali eel valitses kontserdipaiga Wiener Stadthalle lähistel uskumatu vaikus. Riigis, kus mullune Eurovisiooni võitja, «habemega naine» Conchita Wurst igal nurgal vastu naeratab või valmistub kokakoolat kulistama ning vabameelne olemine on igati teretulnud, seisid kontserdikülastajad sadadesse meetritesse ulatuvas järjekorras vaikselt. Austria Ordnung, mis muud! 

Tellijale Tellijale

Ei mingit möllu, riigilippudega vehkimist ega ülemeelikut tuju – see-eest olid paljud kontserdikülastajad päevakohaselt kostümeeritud. Ainus, kes üüratus sabas elevust tekitas, oli Kanal 2 reporter Carmen Pritson-Tamme, kes oli end pesuehtsaks Conchitaks, tõeliseks habemega naiseks muundanud, ning pälvis sellega üleüldise poolehoiu.

Üllatusena kandsid Eesti lippe – vähemalt sel ajal, kui Postimees järjekorda väisas – sugugi mitte eestlased, vaid šotlased, belglased ja šveitslased, kes meeleldi ka Eestit esindava laulu refrääni laulsid. Seda muidugi pärast vastavasisulist palvet.

19.05.2015 21.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto