Sisukord
Arvamus
Tänane leht
21.05.2015
Eesti Muuli: kas maksate kinni? Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Võimalik, et parim Eesti muusikafilm «Impromptu» Postimees Kinos Dilbert Eesti lühiuudised Ligi viiendik kutsututest jättis Siilile minemata Superkompleks riigikaitsele 2105esikas Emadepäevaks emale noaga rindu Liiklusjurist: BMW-le ette sõitnud auto võis päästa inimeste elu Narva maantee remont muudab Tallinnas liiklemise raskeks Majandus Majanduse lühiuudised Eestlased lõid maailma vägevaima eraaluse Välismaa Välismaa lühiuudised Iirlased lähevad homoabielureferendumile Arvamus Sven Mikser: otsus tehakse koalitsioonileppe üle Verni Leivak: laulud, mis kõnetavad Mart Kivastik: Godzilla Ossinovski: koalitsioonis on kaevikusõda Juhtkiri: ümberreastumised parteides Postimees 1933. aastal: majanduslikult sallimatuid Soomes Päeva karikatuur Mõned tööandjad käituvad noorte emadega sea kombel Peeter Langovitsi tagasivaade: kaabeltelevisioon alustas võidukäiku Kultuur Väike Eurovisiooni kaleidoskoop Sport Kapten on Riiaks valmis Spordi lühiuudised Vassiljevilt Poolas veel kaks väravat Kanter: muretsemiseks pole põhjust, MMini on aega piisavalt Frank Liivak: kümneaastaselt jalgpalli nimel võõrsile Liivak võib Eesti asemel valida Hollandi koondise Tarbija Muru niitmise teeb lihtsaks iseliikuv niiduk või robot AK Elina ja Stig: oleme finaalis ja saame natukene sirgema seljaga koju tulla Peeter Langovitsi tagasivaade: kaabeltelevisioon alustas võidukäiku Tartu Ei või iial teada, kus näkkab Emajõe purskkaev valmib Hispaanias Kas? Koerte jälitusseadmega kaelarihm annab kindluse Truu sõbra haukumine päästis pererahva Südalinna tondilossist saab kortermaja Heliloojate festival laienes pealinna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ossinovski: koalitsioonis on kaevikusõda

1 min lugemist
Jevgeni Ossinovski FOTO: MARIANNE LOORENTS / VIRUMAA TEATAJA

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimeheks pürgiv Jevgeni Ossinovski ütles «Postimehe päevaintervjuus», et on ebanormaalne kui valitsuskoalitsioonis käib pidevalt n-ö kaevikusõda, mis tuleneb valitsusparteide liikmete rahulolematusest võimuleppega.

Tellijale Tellijale

«Pole saladus, et kõikides koalitsioonierakondades on märkimisväärseid erimeelsusi selles osas, kuidas valitsusse mindi. Kui ei õnnestu kokku leppida selles, mis leiaks koalitsioonierakondade liikmete hulgas enamiku heakskiidu, siis on raske seda koostööd pikaajaliselt jätkata,» rääkis Ossinovski.

«Minu eesmärk pole viia erakonda opositsiooni vaid siiski üritada läbi rääkida pärast seda kui kõikides koalitsioonierakondades on vahetunud juhatused. Kahes erakonnas on ka küsimus esimehe isikus. Pärast seda tuleks koalitsioonilepe värske pilguga üle vaadata ja üritada kokku leppida koostöös, mis oleks tulemuslik. Praegu on kokkulepped sõlmitud, aga iga kui nädal käib koalitsiooni sees kaevikusõda, siis see pole normaalne.»

20.05.2015 22.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto