Sisukord
Arvamus
Tänane leht
21.05.2015
Eesti Muuli: kas maksate kinni? Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Võimalik, et parim Eesti muusikafilm «Impromptu» Postimees Kinos Dilbert Eesti lühiuudised Ligi viiendik kutsututest jättis Siilile minemata Superkompleks riigikaitsele 2105esikas Emadepäevaks emale noaga rindu Liiklusjurist: BMW-le ette sõitnud auto võis päästa inimeste elu Narva maantee remont muudab Tallinnas liiklemise raskeks Majandus Majanduse lühiuudised Eestlased lõid maailma vägevaima eraaluse Välismaa Välismaa lühiuudised Iirlased lähevad homoabielureferendumile Arvamus Sven Mikser: otsus tehakse koalitsioonileppe üle Verni Leivak: laulud, mis kõnetavad Mart Kivastik: Godzilla Ossinovski: koalitsioonis on kaevikusõda Juhtkiri: ümberreastumised parteides Postimees 1933. aastal: majanduslikult sallimatuid Soomes Päeva karikatuur Mõned tööandjad käituvad noorte emadega sea kombel Peeter Langovitsi tagasivaade: kaabeltelevisioon alustas võidukäiku Kultuur Väike Eurovisiooni kaleidoskoop Sport Kapten on Riiaks valmis Spordi lühiuudised Vassiljevilt Poolas veel kaks väravat Kanter: muretsemiseks pole põhjust, MMini on aega piisavalt Frank Liivak: kümneaastaselt jalgpalli nimel võõrsile Liivak võib Eesti asemel valida Hollandi koondise Tarbija Muru niitmise teeb lihtsaks iseliikuv niiduk või robot AK Elina ja Stig: oleme finaalis ja saame natukene sirgema seljaga koju tulla Peeter Langovitsi tagasivaade: kaabeltelevisioon alustas võidukäiku Tartu Ei või iial teada, kus näkkab Emajõe purskkaev valmib Hispaanias Kas? Koerte jälitusseadmega kaelarihm annab kindluse Truu sõbra haukumine päästis pererahva Südalinna tondilossist saab kortermaja Heliloojate festival laienes pealinna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sven Mikser: otsus tehakse koalitsioonileppe üle

1 min lugemist
Sven Mikser FOTO: Videokaader

Kui Sotsiaaldemokraatlik Erakond kuu lõpus esimeest valib, langetavad valiku tegijad sisuliselt otsuse, kas SDE peaks senise koalitsioonilepingu alusel minema edasi või mitte, rääkis sotside esimees Sven Mikser «Postimehe päevaintervjuus». Praeguse leppe kaitsja positsioonis olev Mikser märkis samas, et sisetüli erakonnas ei tule ei tema, ega leppe suhtes kriitilise Jevgeni Ossinovski SDE juhiks saades.

Tellijale Tellijale

Mikseri trooni nõudlev Ossinovski on rääkinud vajadusest riigikogu valimiste järel sõlmitud koalitsioonileppes muutusi teha. SDE praegune juht tõdes, et Ossinovski esimeheks tõustes võib ka praegune kolmikliit lõpetada. «Kui seda kokkulepet (koalitsioonilepet – N.K) ei ole võimalik muuta, siis tuleb valida teisi teid,» sõnas Mikser.

Ligi viis aastat sotse juhtinud Mikser tunnistas, et erakonnas on näha pettumust ja erimeelsusi, just sel pinnal, et valimiste tulemusena tuleb taas teha koostööd Reformierakonna ja IRLiga. «Kui see pettumus ületab kriitilise piiri, siis tuleb teha korrektuure,» ütles Mikser.

20.05.2015 22.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto