Sisukord
Arvamus
Tänane leht
25.05.2015
Eesti Võõrsilt tulnud teevad lihttöid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eestlasest õpetaja otse ajaloofrondil Vabatahtlik leidis kadunud poisi sauna alt 3 küsimust Maijooksul osales tänavu 14 000 naist Reformierakond vahetas juhatuses välja pooled liikmed Eesti lühiuudised Eesti keele õpetamine – kus mängult, kus päriselt Majandus Võõrsilt tulnud teevad lihttöid Välismaa Islamiriik ähvardab: aasta pärast on meil tuumapomm Välismaa lühiuudised Arvamus Kristi Sild: Lapsehoolduspuhkus kui ajateenistus Tiia Selli: Õpetaja ütles: «Sul pole annet!» Klikid, ja demokraatia toimibki. #absurd Toomas Luhats: sisu on kuningas Meisi Volt: Viini vikerkaarel Juhtkiri: oravapartei muutuvad jõujooned Postimees 1907. aastal: terav silm, aga tönts sulg Kultuur Viin tähistas Eurovisiooni finaali vihmasajus Måns Zelmerlöw kannatas lapsena koolikiusamise all Sport Suur arusaamatus röövis Hamiltonilt võidu Spordi lühiuudised Rootsi üllatas, Nilsson domineeris, ent Eesti võitis Tänak usub helgesse tulevikku Edukas hooaja lõpp tegi Klavani ja Augsburgi plaanides korrektiive Kalju järjekordne kaotus pingestas seisu Tallinn Narva maante on tänasest osaliselt suletud Tallinna lühiuudised Tartu Gert Kullamäe: see võit on magus! Kesklinnas undasid saed ja lendas saepuru Kalastajad kompavad pidevalt piire Peeter Mardna: see mis loeb, on tervis Jüri Saar linnavolikogus: Madruse tänavat ei ole enam Muusika tasakaalustab maksuametniku elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toomas Luhats: sisu on kuningas

2 min lugemist
Toomas Luhats FOTO: Tiina-Liina Uudam

Eesti eratelekanalid teatavad järjest vabalevist lahkumisest ning paljud inimesed on mures. Vaatame siis tulevikku, mis edasi saab. Kaabellevi operaatorite, nagu Elion, ning satelliidioperaatorite, nagu Viasat, kliendid muretsema ei pea. Küll aga on 86 000 eesti perel lähiajal võimalus otsustada, kellega oma telerivaatamise harjumused siduda.

Tellijale Tellijale

Aga mida see televisioon 2015. aastal üldse tähendab? See pole ju ammu enam lihtsalt lineaarne telekanal, kus kell 21 algab «Aktuaalne kaamera» ja kui sa selleks ajaks kodus pole, siis sa Astrid Kandle kipsis jalga ka ei näe.

Hagi Šein kostitab oma noori teletudengeid BFMis pildiga hauakivist, millel on lineaarse televisiooni lahkumisaasta. 2018, kui ma ei eksi. Tegelikult pole ka lineaarsed telekanalid praegu enam päriselt lineaarsed – neid saab salvestusest järele vaadata. See tähendab ajanihkega vaatamist – ehk saated ootavad daamid ja härrad alati ära. Elioni filmiriiuliga on koos lineaarkanalitega kaasas juba praegu ligi sada eestikeelset filmi ja kümneid sarju.

23.05.2015 26.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto