Sisukord
Arvamus
Tänane leht
25.05.2015
Eesti Võõrsilt tulnud teevad lihttöid Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eestlasest õpetaja otse ajaloofrondil Vabatahtlik leidis kadunud poisi sauna alt 3 küsimust Maijooksul osales tänavu 14 000 naist Reformierakond vahetas juhatuses välja pooled liikmed Eesti lühiuudised Eesti keele õpetamine – kus mängult, kus päriselt Majandus Võõrsilt tulnud teevad lihttöid Välismaa Islamiriik ähvardab: aasta pärast on meil tuumapomm Välismaa lühiuudised Arvamus Kristi Sild: Lapsehoolduspuhkus kui ajateenistus Tiia Selli: Õpetaja ütles: «Sul pole annet!» Klikid, ja demokraatia toimibki. #absurd Toomas Luhats: sisu on kuningas Meisi Volt: Viini vikerkaarel Juhtkiri: oravapartei muutuvad jõujooned Postimees 1907. aastal: terav silm, aga tönts sulg Kultuur Viin tähistas Eurovisiooni finaali vihmasajus Måns Zelmerlöw kannatas lapsena koolikiusamise all Sport Suur arusaamatus röövis Hamiltonilt võidu Spordi lühiuudised Rootsi üllatas, Nilsson domineeris, ent Eesti võitis Tänak usub helgesse tulevikku Edukas hooaja lõpp tegi Klavani ja Augsburgi plaanides korrektiive Kalju järjekordne kaotus pingestas seisu Tallinn Narva maante on tänasest osaliselt suletud Tallinna lühiuudised Tartu Gert Kullamäe: see võit on magus! Kesklinnas undasid saed ja lendas saepuru Kalastajad kompavad pidevalt piire Peeter Mardna: see mis loeb, on tervis Jüri Saar linnavolikogus: Madruse tänavat ei ole enam Muusika tasakaalustab maksuametniku elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tiia Selli: Õpetaja ütles: «Sul pole annet!»

4 min lugemist
Tiia Selli. FOTO: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Lastekirjanik Tiia Selli edastab kõigile õpilastele läheneva kooliaasta lõpu eel sõnumi: ärge laske kellelgi oma unistusi hävitada – kui endasse usud, siis suudad.

Tellijale Tellijale

Õpetaja andis noorele tüdrukule mõista, et sel pole oma unistuste ametis läbilöömiseks piisavalt annet. Tüdruku maailm varises kokku. Ta oli rohkem kui poole oma noorest elust tegutsenud selle nimel, et täita oma suur unistus.

Nüüd aga … õpetaja, kes oli tüdruku silmis autoriteet ja vastava eriala asjatundja, arvas, et temas pole piisavalt annet… Mida teha? Kuidas jätkata? Kõik tundus järsku mõttetu. Kuidas edasi elada, kui su unistus on surnud?

23.05.2015 26.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto