Sisukord
Persoon
Tänane leht
30.05.2015
Eesti Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Jälitamiseks memorandumist ei piisa Ministrid Toompea seinal Salajase üksuse tööjuhend Juht selgub fotofinišis Võidukas tundmatu USA vaatlusüksus võis kuritarvitada Eesti usaldust Oskustöölised lähevad välismaale leiba teenima Mida arvate sellest, et salajane üksus teid jälgib? Ennustamatu: Mikser ja Ossinovski ühel pulgal Mehed tõstsid pead Dilbert Kommentaarid Horoskoop Vankumatu keiser Välismaa Võidukas tundmatu Põgenike taustast lähemalt: mis toimub Eritreas ja Süürias? Arvamus Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Postimees 1933. aastal: Eesti kalurid said Soome piirivalvelt peksa Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: halb homovärk Juhtkiri: nuhkimisskandaali hallid varjundid Ene Pajula: Mammi ja vihakõne Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Kultuur Kriminaalne teadus Luulehetk – hetk luules Pettunud armastajad Lapimaal Holograaf. Mats Traadi Solveigi laul NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Sport Blatter valiti tagasi Kangertile neljas koht Mariel Gregor: kui peatreener on möku ehk treeneri enesekindlus kandub üle mängijatele Spordi lühiuudised Imelikud rattad ilmestavad rattarallit Tallinn Ministrid Toompea seinal Tarbija Ettevõtted otsivad endale suveabilisi AK Peeter Langovitsi tagasivaade: esimesed VISA pangakaardid NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Kuulsused tõstavad kinnisvara hinda Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Viimane veerg Akadeemia otsib superstaari Aruanne valijale Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Ene Ergma: mõtteid Eesti kõrghariduse arengust Me ei alistunud ainsagi pauguta Palun andestage meile! Arter Horoskoop Juba esmaspäevast on Kanal 2 eetris «Suvereporter» Arter soovitab Eestimaine moemärk Cannes'i punasel vaibal Väikesed pagulased Nancy Himma: kui midagi väga soovid, tekivad võimalused iseenesest Suvehõnguline grillieine murul Lase rõõm tuppa Plaadikooki saab ka ilma munata teha Gert Kullamäe, tavaline eesti vend Säti soeng ühele küljele Prii leib on magus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nancy Himma: kui midagi väga soovid, tekivad võimalused iseenesest

7 min lugemist
Pühendunud tervislikule elule: Nancy Himma üritab ise tervislikult elada, ning soovitab sellist elustiili teistelegi. Isegi tema kass ja koer on toortoitlased. FOTO: Laura Strandberg

Eelmisel laupäeval tähistas üheksakümnendate popiidol ning praegugi nõutud laulja Nancy Himma ühes pealinna restoranis koos kõige lähemate inimestega esimest juubelit.

Tellijale Tellijale

See, et Nancyt, lauljannat, kes 19 aastat tagasi oma ainsaks jäänud heliplaadiga maha sai ning kelle kontserdile tunglesid tuhanded inimesed, ikka mäletatakse ja aina esinema kutsutakse, on väikest viisi ime. Tema esimese juubeli paiku tuleb tunnistada: Nancy pole oma sarmikusest grammigi kaotanud, vastupidi, aastad on temast justkui mööda voolanud. Ainult silmadesse on lisandunud elutarkust.

Tuleb välja, et elu tarkust on Nancy sügavuti tundma õppinud viimased kümme aastat, neist neli viimast süvitsi. Kõige lihtsamalt väljendudes on see tarkus tervislikust eluviisist. Selgi hommikul, räägib Nancy, korjas ta jalutuskäigu ajal nõgest, naati, nurmenukku, kasepungi, võililli jm, et sellest kõigest kosutavat ja tervistavat smuutit valmistada.

29.05.2015 01.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto