E, 20.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Evelin Ilves soovib naasta eraettevõtlusse

Piret Lakson
, reporter
Evelin Ilves soovib naasta eraettevõtlusse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mullu novembri lõpus esitles Evelin Ilves Tallinnas Telliskivi linnaku vabalaval heatujuliselt oma vastset leivaraamatut.
Mullu novembri lõpus esitles Evelin Ilves Tallinnas Telliskivi linnaku vabalaval heatujuliselt oma vastset leivaraamatut. Foto: Sander Ilvest

Endine presidendi abikaasa Evelin Ilves on viimastel kuudel teinud vabatahtlikku tööd sotsiaalministeeriumi juures, kuid ta kaalub tõsiselt võimalust naasta eraettevõtlusse.

Märtsis tegeles Ilves vabatathtlikuna ministeerumis nädala jooksul laste liikumisaktiivsuse teemaga. «Selle aja jooksul kaardistasin olukorra Eestis ning tegin provisoorse plaani, mida võiks ette võtta,» ütles ta.

Vabatahtlikule nädalale on tema sõnul lisandunud aga kümneid vabatahtlikke töötunde ja kohtumisi. «Paraku on minu seis selline, et tänase seisuga toodan 25. päeva miinust, see tähendab, et mul puudub igasugune sissetulek ja see pole kestlik strateegia, kuitahes armas ja südamelähedane ka antud valdkond poleks,» tõdes Ilves.

Märksõnad
Tagasi üles