Sisukord
Võrkpall
Postimees
28.05.2015
Eesti Haarav loodusdokumentaal «Emajõe veemaailm» Postimees Kinos Palju õnne Der Spiegel: Eesti kvoot on 9896 Eesti lühiuudised Kommentaarid Eesti peaks vastu võtma 1064 pagulast Tallinn ehitab esindushoonetesse kolm invalifti Eesti suplusvesi osutus Euroopa silmis halvaks Cirque du Soleil annab Tallinnas kuus etendust Eesti lühiuudised Esikülg 28.05 Otsingugrupiga ühines sadu uusi inimesi Presidendi vastuvõttu kaunistanud kujud müüdi oksjonil Dilbert Tagakülg Horoskoop Mitu euroliidu riiki on kvootide vastu Majandus Estonian Air uuendas juhtkonda ja hangib odavamaid lennukeid Majanduse lühiuudised Äkki vene turistid siiski tulevad Välismaa Der Spiegel: Eesti kvoot on 9896 Eesti peaks vastu võtma 1064 pagulast Kommentaarid Soomes jagati ministrikohad ära Belgias seiskus elektrikatkestuse tõttu õhuliiklus Mitu euroliidu riiki on kvootide vastu Arvamus Postimees 1933. aastal: Eesti allweelaewastikku ehitama Andres Herkel: Meie reliikvia on vabadus Jüri Vendik: Uued «rahva reeturid» Tiiu Kuurme: Kaitstud lapsepõlv Päeva karikatuur Juhtkiri: 1064 broneeringut Eestisse Jaanus Piirsalu: rikas metseen, välismaa agent Mürakarude 5000: kümme parimat koomuskit Kultuur Draamafestivalil näeb auhinnatud lavastusi Pekingi ooperistaar on tänavalgi kuulus Sajanditevanune kunst Vihase, ent kahvatu poltergeisti teine tulemine Sport Vassiljev: hetkeseisuga sõidab Täht koondisega Rootsi FIFA sattus tähtsa päeva eel kriisi Kullamäe: tahan näha klubi ambitsiooni liikuda edasi Tallinn Luite elanikud asuvad kõigi vahenditega oma koduteed kaitsma Tallinna lühiuudised Tarbija Kompostida saab ka korteri köögis Vermikompostris muutub toit paari kuuga mullaks Tartu Tartu raad uuris vana masuudiraudteed Kunstnikele pakub huvi maalida ka eluruumi Nõo poiss ehitas lõbusa velomobiili Uues koolimajas käivad sisetööd Emajõgi – Tartu suurim promenaad Andres Liinat: milline on järgmiste meistrikarikate hind? Algas Tartu-Märja teelõigu remont Karlovat kunstis jäädvustab raamat Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vassiljev: hetkeseisuga sõidab Täht koondisega Rootsi

1 min lugemist
Robert Täht vigastas avamängus rannet ja hüppeliigest. FOTO: Jaanus Lensment

Eesti võrkpallikoondist kimbutavad enne Euroopa meistrivõistluste valikmängu Rootsiga mõned traumad, ent koosseisus hetkeseisuga muudatusi ei tule.Nurgaründaja Robert Täht vigastas otsustava ringi avamängus nii hüppeliigest kui ka rannet ja pidi kohtumise pooleli jätma. Abitreener Rainer Vassiljevi sõnul on suurem murekoht Tähe käsi. «Ta tegi teisipäeval treeningu kaasa, kuid ei hüpanud ja võttis väga rahulikult. Täna (eile – M. G.) teeb täismahus kaasa. Jalaga on seis parem kui käega, sest jala saab kinni teipida, aga ta saab veel käele samuti ravi,» ütles Vassiljev.

Tellijale Tellijale

Hetkeseisuga sõidab Täht aga koondisega Rootsi ja on mängumees. Tema asemele kedagi koondisse lisatud ei ole. «Praeguse seisuga on nii,» kinnitas Vassiljev.

Probleeme on olnud ka temporündaja Ardo Kreegi seljaga, ent selles vallas on samuti seis pigem positiivne. «Pärast esimest mängu olukord halvemaks ei läinud, eks ta veel veidi kange on, aga läheb paremaks,» lisas juhendaja.

27.05.2015 29.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto