Sisukord
Korvpall
Tänane leht
28.05.2015
Eesti Haarav loodusdokumentaal «Emajõe veemaailm» Postimees Kinos Palju õnne Der Spiegel: Eesti kvoot on 9896 Eesti lühiuudised Kommentaarid Eesti peaks vastu võtma 1064 pagulast Tallinn ehitab esindushoonetesse kolm invalifti Eesti suplusvesi osutus Euroopa silmis halvaks Cirque du Soleil annab Tallinnas kuus etendust Eesti lühiuudised Esikülg 28.05 Otsingugrupiga ühines sadu uusi inimesi Presidendi vastuvõttu kaunistanud kujud müüdi oksjonil Dilbert Tagakülg Horoskoop Mitu euroliidu riiki on kvootide vastu Majandus Estonian Air uuendas juhtkonda ja hangib odavamaid lennukeid Majanduse lühiuudised Äkki vene turistid siiski tulevad Välismaa Der Spiegel: Eesti kvoot on 9896 Eesti peaks vastu võtma 1064 pagulast Kommentaarid Soomes jagati ministrikohad ära Belgias seiskus elektrikatkestuse tõttu õhuliiklus Mitu euroliidu riiki on kvootide vastu Arvamus Postimees 1933. aastal: Eesti allweelaewastikku ehitama Andres Herkel: Meie reliikvia on vabadus Jüri Vendik: Uued «rahva reeturid» Tiiu Kuurme: Kaitstud lapsepõlv Päeva karikatuur Juhtkiri: 1064 broneeringut Eestisse Jaanus Piirsalu: rikas metseen, välismaa agent Mürakarude 5000: kümme parimat koomuskit Kultuur Draamafestivalil näeb auhinnatud lavastusi Pekingi ooperistaar on tänavalgi kuulus Sajanditevanune kunst Vihase, ent kahvatu poltergeisti teine tulemine Sport Vassiljev: hetkeseisuga sõidab Täht koondisega Rootsi FIFA sattus tähtsa päeva eel kriisi Kullamäe: tahan näha klubi ambitsiooni liikuda edasi Tallinn Luite elanikud asuvad kõigi vahenditega oma koduteed kaitsma Tallinna lühiuudised Tarbija Kompostida saab ka korteri köögis Vermikompostris muutub toit paari kuuga mullaks Tartu Tartu raad uuris vana masuudiraudteed Kunstnikele pakub huvi maalida ka eluruumi Nõo poiss ehitas lõbusa velomobiili Uues koolimajas käivad sisetööd Emajõgi – Tartu suurim promenaad Andres Liinat: milline on järgmiste meistrikarikate hind? Algas Tartu-Märja teelõigu remont Karlovat kunstis jäädvustab raamat Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kullamäe: tahan näha klubi ambitsiooni liikuda edasi

5 min lugemist
Gert Kullamäe. FOTO: Margus Ansu

Peod on peetud – laulud lauldud, joogid joodud ja ülistuskõned kuulatud – ning Tartu Rocki korvpallimeeskonna Eesti meistriks tüürinud Gert Kullamäe on jõudnud oma Tallinna külje all männimetsa vahele peitunud külakeses asuvasse päriskoju. Veel paar nädalat tagasi, kui poolfinaalis pusiti Rakvere Tarvaga, rippus Kullamäe edasine saatus Rocki peatreenerina juuksekarva otsas. Nüüd võib ta aga olla kindel, et saab ka tuleval hooajal Rocki treenida.

Tellijale Tellijale

Kuid sport tähendab arengut ning meeskond peab edasi pürgima. Kullamäe annab selgelt mõista, et niisama tiksumine pole tema jaoks ning teist aastat järjest lihtsalt Eesti meistri tiitli nimel mängida poleks enam kuigi ahvatlev.   

«Treeneri ja inimesena tahaksin näha ambitsioonikust – klubilt, ülikoolilt, linnalt, sponsoritelt. Tahaks näha, kui suur on nende soov astuda samm edasi. Kõik hakkab pihta rahalistest võimalustest ja ma tean, kui raske on seda juurde tuua,» räägib Kullamäe kirglikult. «Tean, et küsitakse: mis siis muutub, kui meil on rohkem raja ja näiteks sina saad rohkem palka, kas sinust saab kohe parem treener? Aga need asjad on seotud. Kui meil on rohkem raha, saame tuua klubisse kolmanda treeneri, keda meil praegu pole, ja vaadata võimalikke leegionäre suuremast ringist. Lisaks on ka oma Eesti mängijad, kes vääriksidki suuremat palka, mis annaks neile kindlama tunde. Aga sellest peaksid kõik ühte moodi aru saama, et nüüd on hetk leida vahendeid, et saaks astuda järgmise sammu.»

27.05.2015 29.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto