Sisukord
Kultuur
Tänane leht
30.05.2015
Eesti Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Jälitamiseks memorandumist ei piisa Ministrid Toompea seinal Salajase üksuse tööjuhend Juht selgub fotofinišis Võidukas tundmatu USA vaatlusüksus võis kuritarvitada Eesti usaldust Oskustöölised lähevad välismaale leiba teenima Mida arvate sellest, et salajane üksus teid jälgib? Ennustamatu: Mikser ja Ossinovski ühel pulgal Mehed tõstsid pead Dilbert Kommentaarid Horoskoop Vankumatu keiser Välismaa Võidukas tundmatu Põgenike taustast lähemalt: mis toimub Eritreas ja Süürias? Arvamus Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Postimees 1933. aastal: Eesti kalurid said Soome piirivalvelt peksa Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: halb homovärk Juhtkiri: nuhkimisskandaali hallid varjundid Ene Pajula: Mammi ja vihakõne Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Kultuur Kriminaalne teadus Luulehetk – hetk luules Pettunud armastajad Lapimaal Holograaf. Mats Traadi Solveigi laul NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Sport Blatter valiti tagasi Kangertile neljas koht Mariel Gregor: kui peatreener on möku ehk treeneri enesekindlus kandub üle mängijatele Spordi lühiuudised Imelikud rattad ilmestavad rattarallit Tallinn Ministrid Toompea seinal Tarbija Ettevõtted otsivad endale suveabilisi AK Peeter Langovitsi tagasivaade: esimesed VISA pangakaardid NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Kuulsused tõstavad kinnisvara hinda Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Viimane veerg Akadeemia otsib superstaari Aruanne valijale Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Ene Ergma: mõtteid Eesti kõrghariduse arengust Me ei alistunud ainsagi pauguta Palun andestage meile! Arter Horoskoop Juba esmaspäevast on Kanal 2 eetris «Suvereporter» Arter soovitab Eestimaine moemärk Cannes'i punasel vaibal Väikesed pagulased Nancy Himma: kui midagi väga soovid, tekivad võimalused iseenesest Suvehõnguline grillieine murul Lase rõõm tuppa Plaadikooki saab ka ilma munata teha Gert Kullamäe, tavaline eesti vend Säti soeng ühele küljele Prii leib on magus Meelelahutus Koomiks Sudoku

NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi

2 min lugemist
FOTO: Erakogu

Ans. Andur

«Öine bingo»

Mortimer Snerd

Hinne 4

Tellijale Tellijale

Ans. Andur ei ela jumal teab mis ajast juba Paides, aga see Paide bändi mõnus touch on nende puhul jätkuvalt nii tugev, et on bändi tänase identiteedi kindel nurgakivi. Ans. Andur Paidest, Vaiko Raplast ja Jaan Türilt. Kõva seltskond, kui laiemat pilti piiluda. Mingi napp 800 aastat tagasi olid Kesk-Eesti väikemaakonnad grupp ühemuinaskihelkonnalisi maakondi, mis ei olnud veel liitunud ühegi suurema maakonnaga ega olnud ka omavahel konsolideerunud. Indie-vaim on seal niisiis kõvasti õhus juba ajalooliselt.

Mitte et mul suurlinnade vastu midagi oleks või et ma loomingu geograafilist klassifitseerimist kuidagi ülemäära tähtsustaks, aga turvaline väikelinnamiljöö pagasina on kuldaväärt kapital, mis iseseisvas elus ja loomingus marjaks ära kulub. Seda ei saa kuidagi vägisi omandada. Paide turvalisus sai küll valusa nätaka 1343. aastal, kui Liivi ordu maameister Burchard von Dreileben seal neli eestlaste kuningat alatult surnuks laskis raiuda, eksides sellega rängalt tollase diplomaatilise etiketi vastu. Pärast seda on oluliselt rahulikum olnud, ja väga hea, et on.

29.05.2015 01.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto