Sisukord
Arter
Tänane leht
30.05.2015
Eesti Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Jälitamiseks memorandumist ei piisa Ministrid Toompea seinal Salajase üksuse tööjuhend Juht selgub fotofinišis Võidukas tundmatu USA vaatlusüksus võis kuritarvitada Eesti usaldust Oskustöölised lähevad välismaale leiba teenima Mida arvate sellest, et salajane üksus teid jälgib? Ennustamatu: Mikser ja Ossinovski ühel pulgal Mehed tõstsid pead Dilbert Kommentaarid Horoskoop Vankumatu keiser Välismaa Võidukas tundmatu Põgenike taustast lähemalt: mis toimub Eritreas ja Süürias? Arvamus Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Postimees 1933. aastal: Eesti kalurid said Soome piirivalvelt peksa Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: halb homovärk Juhtkiri: nuhkimisskandaali hallid varjundid Ene Pajula: Mammi ja vihakõne Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Kultuur Kriminaalne teadus Luulehetk – hetk luules Pettunud armastajad Lapimaal Holograaf. Mats Traadi Solveigi laul NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Sport Blatter valiti tagasi Kangertile neljas koht Mariel Gregor: kui peatreener on möku ehk treeneri enesekindlus kandub üle mängijatele Spordi lühiuudised Imelikud rattad ilmestavad rattarallit Tallinn Ministrid Toompea seinal Tarbija Ettevõtted otsivad endale suveabilisi AK Peeter Langovitsi tagasivaade: esimesed VISA pangakaardid NÄDALA PLAAT. Kabuli golfiklubi Kuulsused tõstavad kinnisvara hinda Hent Kalmo essee: kasvuvaba tulevik? Viimane veerg Akadeemia otsib superstaari Aruanne valijale Arko Olesk: kääridega kaksikheeliksi kallal Ene Ergma: mõtteid Eesti kõrghariduse arengust Me ei alistunud ainsagi pauguta Palun andestage meile! Arter Horoskoop Juba esmaspäevast on Kanal 2 eetris «Suvereporter» Arter soovitab Eestimaine moemärk Cannes'i punasel vaibal Väikesed pagulased Nancy Himma: kui midagi väga soovid, tekivad võimalused iseenesest Suvehõnguline grillieine murul Lase rõõm tuppa Plaadikooki saab ka ilma munata teha Gert Kullamäe, tavaline eesti vend Säti soeng ühele küljele Prii leib on magus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väikesed pagulased

1 min lugemist
Britt Rosen. FOTO: Liis Treimann

Mul on kodus härra Osvald. Lühemalt Ossu, varjupaigast võetud pikakarvaline tume kass. Enne olid hõbehall kass nimega Kass ja veel varem spanjel Robert ehk Robi. Mõlemad tänavalt. Armsad ja truud sõbrad, alati minu poolt.

Tellijale Tellijale

Aeg-ajalt lasen ikka lemmikloomade varjupaikade pildiridadest silmad üle ja loodan, et kõik nad endale hooliva kodu leiavad või siis tagasi päriskoju jõuaksid. Ja seda mitte ainult lemmikloomade sõpruse kuul, mis homme läbi saab.

Need kassid ja koerad on ju nagu pagulased, kes sageli inimeste kurjuse või hoolimatuse tõttu koduta ja hoolitsuseta jäänud. Kui praegu räägime Euroopa Liidu solidaarsusest Põhja-Aafrika pagulaste vastuvõtmise koorma jagamisel, siis langetagem oma pilk ka siiasamasse, enda jalge ette. Et märgata väikeseid pagulasi, kes nüüd kohe meie abi ja tuge ja kodu vajavad. Nende tänulikkus on siiras ja vahetu ning vastastikune rõõm uuest pereliikmest ehe.

29.05.2015 01.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto