Sisukord
Kasulik
Postimees
29.05.2015
Eesti USA saatkond jälgib Tallinnas salaja inimesi Erkki Koort: tegu on üksikjuhtumiga Tööjuhend: iga põhjuseta viibija tuleb salvestada Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Rünnakud USA saatkondadele Palju õnne Tagakülg Starmani levi lubadustest hoolimata kõikjale ei ulatu Kanal 2 juulis siiski vabalevist ei lahku Pärnumaal tõi kevadkünd põllule kokku hulgaliselt kurgi Eesti lühiuudised Majandus Riigitöötajate palgad tõusid kiiremini kui erasektoris Majanduse lühiuudised Riigiaparaati lüüakse kärpekäärid Välismaa Ukrainas käib sõda «rahu» ajal David Cameron üritab Euroopa liidreid ära moosida Välismaa lühiuudised Arvamus Jaak Vilo: gümnaasiumilõpetaja raske valik Ahto Lobjakas: mütologin Andrus Karnau: põlevkivi saab vabaks Neeme Korv: IRL kui Rock City Postimees 1929. aastal: Eesti munad Euroopas hinnas Juhtkiri: mõistliku kaitse piir, mida ei tohi ületada Päeva karikatuur Kultuur Eesti muusikud reisivad Arvo Pärdiga Abielu turvaline ummiktee Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised 29.05 Killing muudatustest: sõit on paremaks läinud Naiste Tiger Woods aitab Eesti golfi uueks luua Stardipaik – ettevõtliku hundi rind on rasvane Tarbija Hunnitu vaatega mägiküla ja kohvipaksu mobiilirakendus Tartu RõõmuSõõmu koor tuleb Käopesale appi Kirikud hoiavad uksed valla südaööni Tartu karatekadel oli vägev hooaeg Linn jagab ikka reservraha kultuurile Õpilased nuusutavad riigikaitset Ohtlik ristmik ootab odavamat lahendust Tuhanded ratturid vallutavad Tartu Koolipsühholoog Triin Kahre: õpetajad on koolimuredega üksi jäetud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hunnitu vaatega mägiküla ja kohvipaksu mobiilirakendus

8 min lugemist
Türgi hommikusöögilaud on täis erinevaid hõrgutisi. FOTO: Kerti Sönmez

Nagu iga asja juures, on ka välismaalasega abiellumisel nii head kui ka vead. Sel juhul tuleb igal aastal pakkida kohvrid, millest osa on tihedalt täis kinke, ning sõita külla abikaasa kodumaale. Samas jälle peab tunnistama, et kui kaua samu radu tallata, on teadmised hõimlase kodumaast kindlasti sisulisemad kui turistil, keda veetakse mööda erinevaid turistilõkse ja kes kohalike päriselu ei näegi.

Tellijale Tellijale

Olen vaimustuses, et leidub veel inimesi, kes seal elavad ja hoiavad neid mägikülasid elus. Kuigi tänapäeval tullakse linnadest sageli kevadel, kui algavad aiatööd, ning minnakse sügisel, kui saak on koristatud. Hea, kui tullakse, sest siit on mindud ka Saksamaale tööle umbes pool sajandit tagasi ja nende järeltulijad satuvad mägedesse harva nagu meie oma reisil.

28.05.2015 30.05.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto