Sisukord
Tallinn
Postimees
01.06.2015
Eesti Mälumäng Mikseri kingitus Savisaarele Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Vabaerakond valis Herkeli tagasi IRLi taha asi ei jää Üliraske liiklusõnnetuse põhjustaja võeti vahi alla Eksperdid: BMW juht sõitis kiirusega ligi 100 km/h Tagakülg Hukkusid tegusad Rakvere inimesed Müüt tapjamaasikatest on purustatud Moskva mustas nimekirjas on ka kaheksa eestlast Majandus ELFi juht: muudatusega tahetakse võimalikult palju põlevkivi rahaks teha Seadusemuudatus kingib idavirulastele sadu töökohti Välismaa Foto: Kreeka saarele saabuvad nii turistid kui paadimigrandid Välismaa lühiuudised Guinnessi rekord ei pruugi Erdoğani päästa Moskva mustas nimekirjas on ka kaheksa eestlast Arvamus Ahto Lobjakas: munakoortel kõndijad Vene impeeriumimõtleja: Putinit võib tabada Hruštšovi saatus Erkki Bahovski: Eesti ja USA maine vaekausil Juhtkiri: Sven Mikser pani Taavi Rõivase raskesse olukorda Kultuur Traditsioonitruu rituaalsuse tunnetuslik tõde Köler Prize’i võitis Anu Vahtra Sport Spordi lühiuudised Martin Laasi ilus nädalavahetus Sündmuste käik, mis viis rallil kolme inimese hukkumiseni Tanel Kangert lõpetas Giro d'Italia taas 13. kohal Eesmärk sai pingetele vaatamata saavutatud 100 km lõpuni — lähme, mehed! Neljapaat vajab suure eesmärgi püüdmiseks muudatust Olümpiapileti jaht käib täistuuridel Peep Pahv: autorallis peab avariidega arvestama, kuid sellega ei tohi leppida Tallinn Narva maantee algus on esmaspäevast päris kinni Eksperdid: BMW juht sõitis kiirusega ligi 100 km/h Tarbija Hoiu-laenuühistu hoius on riskantne Tartu Rattaralli kõige ohtlikumas kohas kukuti ohtralt Galerii: katoliiklased tähistasid pühapildi Tartusse naasmist Ihaste elanikud võitlevad kasemetsa säilimise eest Tandemimehed näitasid imekiirust Lapsed tulevad täna õue õppima Suvelavastust rikastab tsirkus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Narva maantee algus on esmaspäevast päris kinni

1 min lugemist
Alates esmaspäevast on Narva maantee algus autode jaoks täielikult suletud. FOTO: Sander Ilvest

Alates esmaspäevast, 1. juunist on Laikmaa tänava ja Petrooleumi tänava vaheline Narva maantee lõik kaablipaigaldustööde tõttu liiklusele suletud. Läbi lastakse ainult ühissõidukid.

Siiani oli suletud vaid Laikmaa ja Pronksi tänava vaheline lõik Narva maantee linnast väljuval suunal. «Linna siseneval suunal on ümbersõit Tuukri ja Ahtri tänava kaudu või Laagna tee ja Gonsiori tänava kaudu või Peterburi tee ja Tartu maantee kaudu. Kõik sõltub sellest, kust inimene teele asub ja milline on tema sihtkoht. Linnast väljuval suunal on ümbersõit Raua ja Vilmsi tänava kaudu või siis jällegi Gonsiori – Laagna tee või Tartu maantee – Peterburi tee kaudu,» soovitas transpordiameti juhataja Andres Harjo.

Narva maanteega ristuvad suunad, nagu näiteks Jõe-Pronksi, jäävad avatuks ning ühissõidukite peatused ja marsruudid Narva maanteel käivate tööde tõttu ei muutu. Kuna tööde tehnoloogia on keeruline, võib ette tulla liikluskorralduse muudatusi, millest antakse täiendavalt teada.

Alates 1. juunist kuni augusti lõpuni suletakse täielikult Majaka tänav, kust siiani pääses läbi ühistransport. Praegu trammi asendav bussiliin nr 42 suunatakse ümbersõidule Tartu maantee ja Peterburi tee kaudu. «See tähendab, et Majaka tänava elanikel tuleb siis peatusse jõudmiseks tunduvalt rohkem kõndida. Seoses Majaka tänava sulgemisega muutub ka bussiliinide nr 50 ja 58 Pae peatuse asukoht, mis viiakse ajutiselt üle Pae tänavale bussiliinide nr 7 ja 13 samanimelisse peatusse,» selgitas Harjo.

Seotud lood
30.05.2015 02.06.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto