Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (16) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (2) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (1) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (5) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (2) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (1) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (10) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (1) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Erkki Bahovski: Eesti ja USA maine vaekausil

3 min lugemist
Erkki Bahovski FOTO: Mihkel Maripuu

On selge, et USA saatkonnal on kindlad turvanõuded, millest ei saa taganeda, teisalt ei ole lubatav nuhkida süütute inimeste järel. Selle kahe tõsiasja vahel tulebki leida kompromiss, kirjutab kolumnist Erkki Bahovski.

Tellijale

Eelmise nädala Postimees avaldas uudise, et USA saatkond jälgib Tallinna kesklinnas kahtlasi inimesi, kes võivad lõpuks «õnnelike asjaolude» kokkulangemisel sattuda viisakeelu alla. Pärast seda vallandus meedialumepall – küll olla tegemist veega Kremli propagandaveskile, küll võinuks teemast üldse kirjutamata jätta ja nii edasi.

Kremli propaganda leiab Eestist vajaduse korral teemasid kasvõi kivist vett välja pigistades. Selle pärast ei peaks üldse muretsema – meenutagem näiteks «Tujurikkujast» laenatud sketše Jaak Madisonist kõneleva uudisloo juures. Otse vastupidi: see, et Postimees kirjutas USA saatkonna salajasest tegevusest, näitabki, et Eesti ajakirjandus ei käitu Valge Maja vasallina, nagu Kremli propagandistid on meil ja mujal vahelduva eduga aastaid padranud. Kui heita pilk sotsiaalmeediale, siis võib ka sealt leida pidevailt viiteid Eesti meedia väidetavale koogutamisele USA ees.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto