Sisukord
Eesti
Postimees
02.06.2015
Eesti Mälumäng Partei nimeks saab Isamaa? Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Raske õnnetuse põhjustas krooniline roolijoodik Igapäevasest rongisõidust sai kannatuste rada Eesti lühiuudised Tagakülg Täna algab Pihkvas kohtupidamine Kohvri üle Lastekaitsepäeval jagati tunnustust ja kinke Elron: meil ei olnud suuremat rongi liinile saata Reinsalu: oma toolist ma kinni ei hoia Ameerika vanemakoolitus osutus Eesti jaoks sobivaks Palts soovitab «poistel» tõmbuda tagaplaanile Majandus Noor ettevõtja toob oma mentori Eestisse Majanduse lühiuudised Disneyst on saanud Hollywoodi rahamasin Välismaa Vaidlus takistab USA luure tööd Cameron jonni ei jäta Välismaa lühiuudised Arvamus Jaak Jõerüüt: IRL kahe juhikandidaadiga mäekõrguste probleemide ees Rein Taagepera: nahk ja keel Urmas Sutrop: Reformierakonna liikmeskonnast Juhtkiri: Mis on pildil valesti? Jevgenia Värä: ilma eelarvamusteta Postimees 1928. aastal: segadus ülemistes sfäärides Kuus õlut või neli õlut – selles on küsimus Kultuur Hirmuga elades ei ole nüanssideks aega Sport Šarapova langes välja Spordi lühiuudised Rock loodab osaleda uues tugevas eurosarjas Koondis vajab kvaliteetseid mänge ja lisaraha Füüsilise ettevalmistuse treener: Venno on teinud suure arengu Euroopa jalgpallijuhid jätkavad mässu FIFA vastu Tallinn Puud vigastasid trolliliini ja pargis istunud naist Nõmmel varastati väligrill Tarbija Android uueneb mitmest küljest Tartu Lihaturg lõi haljendama linnapea eestvõttel Tänavaaugus ratta lõhkunu jäi valurahata Teadlased uurisid Tartumaa laste allergiaid Rannahooaeg algas Tartus päikeseliselt Võimlejad kogunevad suurele peole Vaba elu vee peal polegi mõeldamatu: igaüks võib kesklinna jõele kolida Kutsehariduskeskus peab taaskasutuslaata Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ameerika vanemakoolitus osutus Eesti jaoks sobivaks

5 min lugemist
Tapal lapsevanemaid õpetav Julia Kovalenko on proovinud ka ise oma poiste, 6aastase Jevgeni ja 8aastase Georgi peal Ameerika vanemakoolitust. Läinud laupäeval käis Julia koos abikaasa Aleksandri ja poistega koos Tallinnas lõunastamas ja siis tsirkuses. FOTO: Eero Vabamägi

Ameerikast pärit vanemlusprogrammi, millele osa Eesti kasvatusteadlasi vastu seisab, on läbinud esimesed ligi 60 lapsevanemat ja vanavanemat ning isegi juhendajad üllatusid, kui kiiresti see laste ja vanemate suhteid parandas.

Tellijale

38-aastane Ljubov tegi enda meelest oma poja heaks kõik, kuid ometi oli pidevalt tüli majas, esimese klassi poiss käitus halvasti, oli agressiivne, raskusi oli ka koolis. Pärast neljakuist vanemate õppegrupis käimist on laps nii kodus kui ka koolis hoopis rahulikum.

Kõlab justkui muinasjutt, aga Ljubov kinnitab, et nende elu on kardinaalselt muutunud. Ta oli üks 59 lapsevanemast, kes oli valmis osalema Ameerikas 30 aastat arendatud vanemlusprogrammis «Imelised aastad», mis on mõeldud 3–8-aastaste laste vanemaile.

01.06.2015 03.06.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto