Sisukord
Eesti
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ameerika vanemakoolitus osutus Eesti jaoks sobivaks

5 min lugemist
Tapal lapsevanemaid õpetav Julia Kovalenko on proovinud ka ise oma poiste, 6aastase Jevgeni ja 8aastase Georgi peal Ameerika vanemakoolitust. Läinud laupäeval käis Julia koos abikaasa Aleksandri ja poistega koos Tallinnas lõunastamas ja siis tsirkuses. FOTO: Eero Vabamägi

Ameerikast pärit vanemlusprogrammi, millele osa Eesti kasvatusteadlasi vastu seisab, on läbinud esimesed ligi 60 lapsevanemat ja vanavanemat ning isegi juhendajad üllatusid, kui kiiresti see laste ja vanemate suhteid parandas.

Tellijale

38-aastane Ljubov tegi enda meelest oma poja heaks kõik, kuid ometi oli pidevalt tüli majas, esimese klassi poiss käitus halvasti, oli agressiivne, raskusi oli ka koolis. Pärast neljakuist vanemate õppegrupis käimist on laps nii kodus kui ka koolis hoopis rahulikum.

Kõlab justkui muinasjutt, aga Ljubov kinnitab, et nende elu on kardinaalselt muutunud. Ta oli üks 59 lapsevanemast, kes oli valmis osalema Ameerikas 30 aastat arendatud vanemlusprogrammis «Imelised aastad», mis on mõeldud 3–8-aastaste laste vanemaile.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto